Yamaha FZ1 N (2007)

Vlastník sici
Vloženo 22.10.2011
Aktualizováno 1.10.2016

Keď som videl prvýkrát Yamahu FZ1 v časáku tak mi doslova učarovala.

První dojmy - Motorka padne hneď do ruky, jazdec si na ňu ľahko zvykne.

Od tej doby som na náhače :) Čiže moja súčasná moto YAMAHA FZ1-N r.v.2007. Od roku 2006 má nezmený dizajn okrem farebných kombinácií čo menia každý rok. Je to super motorka s dostatočným výkonom. Zo začiatku som bol s ňou spokojný, ale časom mi začalo vŕtať hlavou ako ju upraviť, aby bola ešte lepšia a krajšia. Prvé čo mi na nej začalo vadiť bola odozva plynu trpeli tým hlavne modely 2006,2007. Teda som namontoval Ivans FCE čo tento problém vyriešilo. Potom som postupne dokúpil doplnky ako sú kryt motora, pádaky, veterný štít, smerovky, držiak ŠPZ, riaditká, riser, závažie do riadítok zn. Barracuda, koncovka výfuku zn. MIVV GP, pancierové hadice HEL, spätné zrkadlá RIZOMA TOMOK, K&N vzduchový filter, Powercommander 3, úprava AIS, zmena prevodu 16/46 a ďalšie drobnosti.
Zmenu prevodu na tejto motorke bolo nutné vykonať ako soľ keďže od výroby tam dali zbytočne dlhý prevod. Teraz s takouto motorkou ma baví jazdenie a o to predsa ide, aby mal človek úsmev na tvári

20.10.2012

Teraz posledne som zmenil na nej vidlu z RN12 + radiálne brzdy a radiálnu pumpu.
Motorka po tejto zmene získala na obratnosti. Netreba ju nútiť do zátačiek + radiálne brzdy s radiálnou pumpou je to právé orechové. Zmena jednoznačne k lepšiemu

Už je predaná.

grahal
grahal napsal 06.04.14 v 17:27 9b.

CBiker9
CBiker9 napsal 20.11.11 v 21:10

spravna volba...nahacu neni nikdy dost

Honza-suky
Honza-suky napsal 27.10.11 v 21:55

Moc pěkný Stroj..jasných 10bodů...At slouží dlouho a přeji hodně ujetých Km..:)

Ratlik
Ratlik napsal 26.10.11 v 19:42

Doodeec umí Pěkně

18yamaha18
18yamaha18 napsal 26.10.11 v 19:01

Kráásna mašinka, tieto motorky v takomto farebnom prevedení milujem Krása. Prajem všetko dobre, pohodu v sedle, plnú nádrž, kráásne počasie...