Honda CBR 600F (2002)

Vlastník kaquao
Vloženo 4.10.2011
Aktualizováno 20.6.2013

Jako batoh říkám jediné - hodňoučký cébéerko :)

První dojmy - První dojmy byly z fotek, kde vypadala samozřejmě úplně jinak, než ve skutečnosti (barva blesku foťáku hodně zkreslovala). No a když jsme ji viděli poprvé, byla to láska a težko se s ní budeme jednou loučit. CBR je všeobecně známá firma na naučení a 600F není výjimkou. Když chce, tak se to s ní krásně vytáhne a to i ve dvou.. No prostě klasika, co víc jako říct :)))

Motorku bych doporučil pro - Pro ty, kteří se chtějí naučit na něčem hodném a přitom se neřadit mezi slabší objemy s tím, že tak 2 roky a přejde se na něco silnějšího už se zkušenostma :)

Netuctová modrá kráska, asi tak bych začala. Jelikož jezdím (zatím?:D) jako batoh, tak moc věcí z řízení neřeknu. Po předchozím majiteli zůstal nový lak, plexi MRA (stejně se ho za chvíli zbavíme) a miniblinkry. Přidali jsme novou řetězovou sadu, filtr, olej a laďák Scorpion (sériový zvuk narušoval CNS.. (jen kdyby to tak připadalo i technikům na STK)) a reflexní proužky. Taky obula zadní do nového - Conti road attack. Tak to by bylo pro začátek asi všechno :)

Lukas3k
Lukas3k napsal 08.07.14 v 17:27 10b.

Pěkné

Thunder
Thunder napsal 27.04.14 v 20:13 10b.

pěkný cebro i pilotka

context
context napsal 15.03.14 v 18:17 10b.

krása ať slouží, přeji hodně kilometru bez nehod

Figi25
Figi25 napsal 18.02.14 v 14:55 10b.

joo po CBR 600F jsem taky koukal ale vyhrál naháč super mašinka na všechno

Dablicek200Mph
Dablicek200Mph napsal 30.12.13 v 14:10 10b.

Ta modrá jí dost sluší