Yamaha YZF-R125 (2009)

Vlastník Štory.
Vloženo 1.10.2011
Aktualizováno 24.3.2013

Uz jsem na ní nalítal 18 tis. je velice spolehlivá nezaznamenal jsem žádný problém nebo závadu.Když se mění pravidelně olej,leje dobrej benzím a nešetří se na pneumatikách jezdí se na ní krásně i rychle.

První dojmy - Hezky padne do ruky,překvapí brzdami a výkon do začatku dostačující.

Motorku bych doporučil pro - Začínajícím i pokročilým jezdcum kteří začinájí zavodit :D

Doplňky na motorce - Plexi Puig,rukojeti Yzf,

Vypadá moc hezky budí dojem velké motorky né jak u cbr apod...Když si na ni neděláte velké naroky tak i ten výkon a maximálka bohatě stačí záleží na jezdci,myslím si že 136km/h už na zabití stačí ale plynule se sní dá jet okolo těch 115km/h.Sice předjiždění v takové rychlosti je pomalejší ale na super požitek z jízdy to stačí,mě osobně vyhovuje s dobrýmy pneumatikami se na ní dá jezdit krásně svižně na zatáčky jak dělaná.Jízda ve dvou ještě jde když spolujezdec važí do 60 kilo ale jakmile má třeba 75kg tak je jízda velice nepříjemná a pomalá.Cestovat se na ní dá i dál ale jako u každého supersportu ze zalehlého posedu začnou bolet záda po delší vzdálenosti.Spotřeba je užasná pro začínající jezdce bez stáleho přijmu ideál.Na mokru se chová pěkně odpustí mnoho chyb a dá se na ní jezdit skoro celý rok Když to shrnu je to dobrá motorka pokud nebudete šetřit na oleji,pneumatikach,deskách
a budete se dobře starat o řetěz,seřizovat ventily tak se vám motorka odmění dobrými jizdními vlastnostmi které bezpochyb má A s kombinací slušného řidiče se zní dá slušně vystřelit :D

MaKeC125
MaKeC125 napsal 18.12.11 v 13:44