Suzuki GSF 600S Bandit (2004)

Vlastník banditblondie
Vloženo 26.9.2011
Aktualizováno 26.9.2011

Suzuki Bandit 600s je mojí druhou mašinkou, poté, co jsem ji vystřídala za Yamahu 535 Virago. Po počátečním seznamování jsem jí přišla na chuť!

Tahle banditka je proti Viragu pořádný kus železa, rozdíl mezi chopperem a cestovním strojem je značný, ať už v posedu, stylu řízení, v jízdě, akceleraci je Bandit někde jinde.
Po dvou sezónách na Viragu jsem se s ním loučila těžce, ale na Bandita jsem si zvykla rychle. Musela jsem. Týden po koupi jsme totiž vyráželi do rakouských Alp...
S Banditkou jsem se zžila, dnes můžu srovnávat s chopperem. Je lehčí v jízdě, příjemně aklceleruje, odpouští jezdecké chyby, nemusí se s ní stále řadit. Horší je v manipulaci na místě pro svou váhu a má trochu větší spotřebu než Virago.

pirillo
pirillo napsal 25.05.14 v 09:58 10b.

At Ti šlape

Miška2
Miška2 napsal 20.11.11 v 21:02

Moc pěkná mašinka

Bohunka
Bohunka napsal 30.09.11 v 22:49

V tom černém vám to spolu moc sluší Ať zažijete hodně šťastných návratů a spoustu cestovatelských zážitků.

KAMI-kadze
KAMI-kadze napsal 29.09.11 v 21:41

Přeji samé šťastné a pohodové kilometry. Dávám 10b.

sidar
sidar napsal 26.09.11 v 19:27

oceňuju, že jsi do něj šla, pro svou váhu nebývá u koček moc preferován. Co se spotřeby týče, umí i za 4 litry byly to dva dny v dešti, furt okolo 4000ot. To jen tak na okraj. Jasných 10b a jen samé vydařené sezóny