Yuki Spider 125 (2007)

Vlastník shaddy
Vloženo 20.9.2011
Aktualizováno 13.3.2012

Na začátek je to suprová motorka co myslím že hodně naučí

Dne 9.9.2012 jsem si pořídíl tohodle krasavce, už když jsem ho poprvé viděl na internetu tak se mi zalíbil, boužel jsem neměl 55 tis abych si pořídil nového a ojeté zrovna taky nebyli.
Ale teď jsem na internetu hledal nějakou 125cmm moto a jakmile jsem uviděl Spidera tak bylo rozhodnuto,a po tejdnu jsem si pro něj jel.

Moc jsem na něm zatím nejel protože si musím počkat na papíry :(, ale přez zimu si ho vypucuju a na jaře začneme :)

Hlavní co se mi na něm líbí jsou ty delší vidlice a samej chrom :)...
Moto má 2,5 možna 2,6m a váží 200kg takže to není žádný drobeček.

Někdo měl dotaz na srovnání aprilky 50ccm a spidera 125.
Jelikož je chopper 125 tak má větší sílu, né však o tolik, tím že chopper ma naproti aprilce o celých 85kg víc a navíc je to 4t tak tam ten rozdíl není tak brutální.
rychlost? chopper není o rychlosti ale o pohodový jízdě ale i tak jsme s nim jeli ve 2 asi 105 což na aprilce jsem dal asi 75 +- .
Ale můžu říct ta jízda je uplně o něčem jiným, nevím jak to popsat ale uz mi to prijde jako dobrej začátek do světa motorkářů.

Dneska jsme natočil Soundcheck

miki62
miki62 napsal 18.04.20 v 04:32 10b.

chlapy chci se zeptat mám Yuki Spider 125 dvouválec, když přidám plyn tak mi vždy jeden válec netáhne do 60km,h to jede normálně ale pokud chci jet rychleji tak jako by se ten válec vypnul, pokud mi někdo poradí tak bych prosil na meila, díky 1994im@sweznam.cz

Zet-man
Zet-man napsal 15.07.13 v 22:36 10b.

shaddy
shaddy napsal 16.10.11 v 09:20

neboj se tohoh hele ;)... zatím nemám moc zkušeností jen pár km mezi vesnicema ale myslím že to bude dobrá volba na 2 roky :)))

J.E.N.A.
J.E.N.A. napsal 14.10.11 v 23:01

Časem přidej popis, jak se ti jezdí... moc mě to zajímá. Líbí se mi, ale při výběru vždycky znejistím...

Jukoš
Jukoš napsal 06.10.11 v 21:20

tak vítej do pavoučí rodiny. Moc nás tady není. Udělal jsi dobrou volbu. Dávám 10b.Doufám, že někdy proženeme pavouky. Mrkni taky na Kézu a Čoproně. Ahoj