KTM Duke 690 R (2011)

Vloženo 2.9.2011
Aktualizováno 26.9.2014

Další zkušenosti

Vloženo: 04.11.2011, Uskutečněno: 04.11.2011, Zhlédnuto: 30x

Tak jenom pro doplnění, dlouho jsem tu nic novýho nenapsal.

Od koupě jsem strávil dva suprový víkendy v Krkonoších z toho jeden s vyjížďkou do Polska. Taměnjší silnice jsou přesně to, co má tahle motorka ráda. Krásně si na ní uvědomíte, že chybu v zatáčce uděláte skutečně pouze a jenom Vy. Naštěstí má tahle motorka limity natolik nad těmi mými, že vždycky je ještě prostor pro nápravu. Nebudu na to spoléhat, ale je fakt neuvěřitelný, co za náklony to dovolí. Gumy mám sjetý už dávno až na hranu, ale přitom to jde pokaždý poklopit ještě o kousek víc. Občas mám dojem, že musím jet snad už po ráfku. Kámoši na tím sjetím gum taky kroutěj hlavou stejně jako já, protože takhle jsem to nikdy na jiný motorce neměl. Příjemná je spotřeba. Když to nehoníte, dá se jezdit okolo 4 litrů. Motor si krásně sedá a cuká míň a míň. Ač možná nevypadá, je to poměrně vysoká motorka, což oceňuju hlavně ve městě, kde je krásný výhled. Palivový mapy jsem nějak přestal řešit. Mám tam tuším tu nejostřejší a do města dávám tu prostřední, je to o dost komfortnější a výkon v podstatě stejnej. Jinak dá se v poho i s tou ostrou, ale člověk musí fakt dávat bacha na plyn. Ne z důvodu, že by vás to vykopalo, ale protože to cukání je nepříjemný. Ono je to dost možná ale o rukách, asi v ní ten cit ještě nemám tolik vytrénovanej, tak to v nejhoršim dolaďuju spojkou. Takže stále obrovská spokojenost. Už se moc těším na příští sezonu, a výlet do Alp