Yamaha YBR 125 (2005)

Vlastník Rencl
Vloženo 1.9.2011
Aktualizováno 1.9.2011

Se Simsonem s 51 elektronic se to nedává srovnávat to je jako druhý svět ! :)

Yberko mám necelé 2 roky a jsem s ním nadmíru spokojen.S touhle tou motorkou už jsem se mohl vydat mnohem dál než se Simsonem.100 km/h pro ní není žádný problém a na 1 a 2 má skvělý zátah. Na cestě se chová výborně, přední vidlice je skvělá,na cestě každou větší nerovnost pohlcuje a nemám tak vyklepané ruce jako na mém předešlém stroji.Výborné jsou brzdy s těmi jsem hodně spokojen prý by tam měli být bremba tak nevím ale jsou moc dobré. Co se týče motoru, tak bych mu přidal trošku více koní, protože přece jenom bych si v některých situacích ještě více přidal. Převody jsou výborné až na 5 ta se mi zdá krátká na 4 jedete bez problému 90, ale na 5 jedete max 105 víc jsem z toho nedostal.Ale co taky můžu čekat od 125cky.

Hodně jsem se ptal různých mechaniků a servisů jestli se s touhle motorkou dá něco dělat, protože jsem o tom hodně uvažoval a dospěl jsem k názoru že to nemá cenu Yamahaci mají mašinu dobře seřízenou a jakmile do toho začnou drbat všechno se ,,sere" popravdě jsem jí chtěl přerozetovat, ale to mi u takového prcka nikdo nedoporučoval že to ztratí tak 20km/h.
Pak dát větší karbec ale zbytečné a výfuk taky zbytečný.Jediné co jsem si na ní dodělal byla 12V zásuvka a držák na mobil mám v něm navigaci a ta hodně žere tak ať si ho můžu nabíjet.

Takže teď mám v plánu si pořídit Suzuku 400 bandit a nebo Yamahu xj 600 n. Tak jsem zvědavý jek se mi na tom bude jezdit . :)

beeRg
beeRg napsal 04.09.11 v 18:18

musíš počítat váhu jezdce a tak dále, tak se to takhle paušálně číct nedá...ať přesedláš na cokoliv jinýho, objevíš novou galaxii spíš než svět ;)

Rencl
Rencl napsal 04.09.11 v 15:31

Tak 110 mi to jednou jelo ale to není jízda ale utrpení na takovém prckovi...

Lynxx
Lynxx napsal 04.09.11 v 00:57

Jedna vec: Ybr 125 by mela dat v serii minimalne 110 realnych,pokud ne,je neco v neporadku ;)

Rencl
Rencl napsal 01.09.11 v 20:25

Díky moc chlapi

istonbike
istonbike napsal 01.09.11 v 20:12

Je to klasický naháč v poli dvác...vlastně malé XJeRo máš to za 10b a přeju šťastnou ruku při výběru nového stroje