Aprilia RS 125 (2002)

Vlastník RouBoy
Vloženo 21.10.2007
Aktualizováno 24.11.2007

Koupena v únoru 2007, původem němka. Max. spokojenost, lehkost, supr podvozek a dvoutakt, kdo zná, ví o čem mluvím

Další info: Momentálně do šroubku rozebraná, chystají se zatím úpravy motoru, výměna všech ložisek, broušení rámu + kyvky (z výroby nic moc) a střínkutí rámu a kyvky do matné černé. Dál se bude pokračovat podle financí, ae určitě půjde co nejdřív přední guma: Pirelli Dragon SuperCorsa Pro 120/60

petrburda
petrburda napsal 21.08.08 v 11:54

zdar,hele chtel bych se zeptat kolik meřiš ja si chci kupovat taky RS a nevim jestli by mi nebyla mala a když vidim ty tvoje fotky tak se zda že nejsi žádnej prcek a tak by mi zajimalo jak ti to vyhovuje ta motorka

RouBoy napsal 01.11.07 v 10:13

to Samurai: Původně tam byla Dunlop D207 150/70, ae nazul jsem Pirelli Dragon SuperCorsa PRO SC2 160/60 a nikdy bych už jinou nechtěl, protože jsem lepší gumu v životě neviděl (kromě slicků)!!!

napsal 31.10.07 v 18:33

mužu se zeptat jakou tam maš gumu?ta co tam patři bo větši,?

RouBoy napsal 29.10.07 v 05:53

to ..Paty..: Díky moc, tobě též!

RouBoy napsal 29.10.07 v 05:53

to Heydrich: Nevím, ae mě prostě sedla a naprosto vyhovuje... Do zatáček nic lepšího pro mě neexistuje (možná RS250 ), takže nebudu měnit, snad se časem do garáže přidá ještě nějaký cestovní endurko