Simson S 51 Elektronik (1988)

Vlastník marin.zem
Vloženo 11.10.2005
Aktualizováno 10.11.2009

Simsona netřeba představovat, na tu dobu to bylo "dělo" oproti našim fechtlům. Ideální na začátek pro nasbírání prvních zkušeností!

Se Simsonem jsem si celkem vyhrál a hlavně se naučil základní servisní práce. Ideální do města nebo na vesnici, na dlouhé cesty nebo jízdy po hlavních tazích určitě ne, toho výkonu přece jenom tolik není - cestovní rychlost kolem 60km/h. Najel jsem bezmála 7000 km celkem bez problému, pokud se člověk o motorku staral tak nebyl problém. Šla do světa na jaře 2006.

stanclik93
stanclik93 napsal 08.01.14 v 03:40

Muj aktualní povoz , super stroj, teď je po generálce motoru a začla celková generálka

Huny
Huny napsal 23.01.11 v 13:13

Semka mě dovedl tvůj komentář u pliczb.) S tvým, posléze s jeho simsonem jsme podnikaly hodně výletů, na který rád vzpomínám. Byl to žlutej motokolega mého simsona Teď se sice jezdí výlety taky, ale s kawaskou už to není ono. Jináč vypadal i tak pěkně, to se musí nechat. Máš odemě za celkových 10

napsal 29.05.07 v 16:32

taky uz sem nad tim hranatym svetlem premejslel,no jeste se uvidi... dikes,tobe taky at slouzi,jo a jak tam mas vyresenej stojanek policajta??to mas navarteny na stupacce??a drzi na nem MZtka??ja ho tam taky chtel,tam vzadu nejni nic moc...

smazany38268
smazany38268 napsal 09.02.07 v 16:58

Máš to moc pěkný snad to taky dam pořádně do kupi<br />

smazany27895
smazany27895 napsal 26.09.06 v 09:59

Díky Ta tvoje eMZetka je taky moc hazká Origo stav se mi prostě líbí.. Hlavně ať šlape Buri