BMW F 650 CS (2003)

Vlastník erix7
Vloženo 22.8.2011
Aktualizováno 21.3.2014

Je tak ošklivá, až se mne zalíbila a koupil jsem ji, po moji 15ti lete moto-pauze. Nazval jsem ji, Moucha. Úplně běžná údržba, sranda jízda, nízká spotřeba:)

První dojmy - super ovaldatelnost, ziva, nizka spotreba

Motorku bych doporučil pro - kratke a stredni trasy, hlavne do mestskeho provozu.

Doplňky na motorce - padaky

No, kdyz si vzpomenu, jak jsem v 15-ti z kamarady prosel celym Slovenskem v tehdejsim CSFR na Simsonu skutru, v 17ti poridil MZ-250ku , tak tenhle Baworacek s jednim valcem jede celkem pekne, malo to zere, pekne se to chova v mestskem provozu, vibrace od motoru jsou ocekavane. Na denni dojizdeni z bodu A do B, idealni moto, ale na delsi trasy jizda bez prestavek... hmmm, tam ja bych sahnul po vice valcich. Ale jinak prozatimni spokojenost. I ve dvou lidech je to pekne ovladatelne. Ulozny prostor misto nadrze je taky prijemny. I kdyz to mnohym pripada jako kbelik na bliti :))

Tak jsem se odhadlal ke zmena, nechal jsem ji prelakovat na Bila BMW perlet, jeste zvazuji polepy anebo paintbrush, no uvidime. Vzduchovy filter, packy spojka/brzda, tezitka riditek od Wunderlichu. Vyfuk Remus Revolution. Stale servisovana v Jablonci nad Nisou u Mirka Ticheho. Potrpim si na perfektni stav. Vymenena zadni loziska a gufera. Vse opet 100% :)

erix7 napsal 27.04.15 v 17:30

diky, uz ji brazdi novy majitel . pred rokem sem ji prodal.

Labus
Labus napsal 24.04.15 v 10:31

v tý bílý je fakt nádherná

erix7 napsal 11.07.12 v 02:55

diky.

Pjercak
Pjercak napsal 09.02.12 v 21:12

Toje ale divnostroj jeto zajimava masinka a pry dobr atož at služí

erix7 napsal 22.08.11 v 16:56

dekuji