Yamaha YBR 125 (2006)

Vlastník Otrawa
Vloženo 8.8.2011
Aktualizováno 28.8.2013

Menší, pohodlná, spolehlivá, úsporná. Nej pro začátečníka.

První dojmy - Motorka se hned od začátku řídila úžasně. Pro začínajícího řidiče má super zátah v nižších rychlostech. Bohužel jakmile člověk přeřadí na pětku, na jakýkoli km/h si docela počká. To však kompenzuje velice pohodlné sedlo a posez, se kterým si na ty km/h není problém počkat.

Motorka koupená jako moje první. Už jsem 5. majitel přesto to na ní není vůbec vidět. Vše původní až na nějáké kosmetické vady. Bohužel nedávno se mi ji podařilo položit na bok při pádu v zatáčce, ale naštěstí to odneslo jenom přední světlo a blatník (a moje ruka). Jízda je pohodlná a v celku rychlá, dost mě to překvapilo. Jediný problém mám s blinkry a světlem. Minulý majitel si řek, že zde hodí LED. Teďtomu trvá 2 sekundy než naskočí blinkr a stejně bliká strašně rychle. A pokud de o světlo - musím jezdit s dálkovým a přesto to vypadá jak bludička ve tmě. Každopádně je toto nejlepší volba pro začínajícího řidiče, který se nebojí řazení jako drtivá většina puberťáků.

Krmi
Krmi napsal 13.08.11 v 09:00

moc pěkná yamaha jasných 10b a at ti delá jen radost a hodně štastných km v sedle měj se chlape

GuliR6
GuliR6 napsal 09.08.11 v 09:18