Yamaha XV 125 Virago (1997)

Vlastník Timi_2
Vloženo 20.7.2011
Aktualizováno 20.7.2011

Tak tahle pohodova slecna me nikdy nezklamala a kdyby to slo, mam ji jeste dnes, bohuzel nebyly penize na novou, musela me opustit :(

V 16ti jsem sebral usetreny koruny a vyrazil vybirat neco na zauceni, po delsim zvazovani a natlakem myho otce, kterej je vysazenej na choppery se koupilo Virago.. V takovym veku clovek ani nevi co chce, sam jsem nemel ani paru, ale po case mi Yamaha padla do oka i do ruky a uz to litalo. Jezdit za korunu na kilak byla i pro studentika pohoda a slabej vykon mi nedovolil delat takovy kraviny ( i kdyz nejakej ten mensi pad ceka kazdyho a me taky potkal, nejednou ). Vzhledove prevalcovala vsechny dvacy v okoli, velka zadni guma s chrom vypletem trvde konkurovala vsem skutristum a CBRkarum (125) ze skoly a ja se na ni citil skvele.. to ze me pak nekde na rovince predbzucela nejaka silnicni dvaca me vubec nervalo srdce.. kdyz cas pokrocil, zatouzil jsem po zmene, po necem, co budi daleko vetsi respekt, zavist a uznani. I kdyz s jednou podminkou - musi to bejt dvouvalec ;)

Martasl2
Martasl2 napsal 15.09.11 v 15:34

Pěkná ,ale trošku víc chromu by jí neuškodilo! :)