Simson S 51 Enduro (1984)

Vlastník kolos000
Vloženo 17.7.2011
Aktualizováno 8.1.2012

Dobrý technický stav. Minimální údržba.
Motorka dobrá asi tak před 20 lety :DDD

Tuto motorku mám cca od roku 2009 začínal sem na fichtlovi jako každej :D takže to pro mě byla změna. Jezdil sem na polnačkach dokud nebyl řidičák :D to sem tam moch nalítat tk 1000-1500 km ale jako svezení v terénu to hezky pruží, na blátě se to ani moc neseká a to s tím jezdím jak prase :D do kopců to táhne jak diví :D . Párkrát sem to položil no ale cihla nalezená po cestě to vždy před zrakem otce zpravila :DDD. Moc to nežere max 2 litry. V březnu 2011 sem dostal papíry tak sem ofiko vyjel na silnici . Od tý doby 6 měsíců sem nalítal 2500 km a už to začlo :/ jako první začala blbnout elektrika někdy nešla jiskra, přestali svítit blinkry (pak byla prdel ukazovat na světlech rukama :DDD) a pak už to nechtělo ani startovat ale to vyřešila nová spínačka. Nejhorší co se dá zažít když vám to uprostřed jízdy zdochne to pak stačí tomu nechat klid a pak zas pojedete ale rovnou dom protože nemá cenu pokoušet štěstí :D Jednou sem s tím domu nedojel ale to praskl řetěz takže za to simona nemůže :D Rád se ucpává karbec a vejfuk no tak cca jednou za dva měsíce vyčistit karbec nebo podle potřeby a vejfuk když je ucpanej tak motorka vubec netáhne a má to hrozně dusivej zvuk. No nejvíc sem z toho vytáhl cca 75 Km/h z kopce a ještě za náklaďákem takže to docela frčelo. Nemám tam nic žádnej ”TUNING” jo vlastně mám policajta nemám tam rozetu no sice s rozetou to kámošovi jede přes 90 ale už bych se bál kvůli brzdám furt je to pár splašenejch trubek co maj svojí hlavu . Mám vyzkoušeno že při rychlosti nad 67 Km začne hvízdat převodovka že už se přetáčí. Ve dvouch sem z toho vytáhl 58 na rovince a vítr nám šel do zad ale vezl sem holku takže váha nic moc u simsona záleží na váze. To je to hlavní když třeba vezete někoho těžšího tak cejtíte jak se kroutí vzadu celí kolo pak praskají od toho dráty v ráfku. No tot asi vše k recenzi. Sice motorku doporučit mužu ale moc si to nekupujte. :D Jinak pokud už to vlastníte tak spoustu Štastných kilometru a at vždy dojedete dom :D

Aleš-ák
Aleš-ák napsal 19.07.11 v 21:59

za tu cenu si mylím ,že je peknej,at ti slouží 10b.