Honda CBR 1100XX Blackbird (1997)

Vlastník cb490763
Vloženo 19.6.2011
Aktualizováno 7.10.2011

Můj krásnej Black z roku 1997, bylo o ní hezky staráno a je to vidět - prodávám

Motocykl jsem si koupil už podruhé, dříve jsem měl šedou variantu a stejný ročník s turistickým plexi. Chtěl jsem nějaký cesťák a mělo to být 500kilo. Ale nakonec jsem za stejné peníze sehnal tuhle mojí krásku. Když se to nehoní, spotřeba se dá udržet i kolem pěti litrů, ale je docela problém vydržet tuhle motorku netočit. Na místě je s ní manipulace docela šílená, zvlášť když za sebou máte ještě nějakého spolujezdce. A když se k tomu přidá hodně citlivý plyn máte zaděláno na malér. Stačí malá díra, trochu nechtěně hejbnete s plynem a už se málíte a můžete kupovat nové plasty. Jinak je to opravdu držák, motor vydrží ještě spoustu let, proto jsem se nebál jít do takhle starého ročníku. Pouze jsem do ní musel narvat nějakou počáteční investici za gumy, řetěz a destičky. Jinak už v roce 97, když se motocykl objevil na trhu a byl to v té době nejrychlejší sériově vyráběný motockyl na světě jsem po něm slintal a říkal si, že jednou musí být moje. A navíc to promo video. Designově je to prostě skvost a na tu dobu i technologicky. Měl snad jako první dual cbs brzdy, což znamená, že nepoužíváte nic jinýho než přední brzdu.