Yamaha YZF-R125 (2008)

Vlastník Kalinouš.
Vloženo 30.5.2011
Aktualizováno 21.12.2012

Splněný sen jsem s ní nadmíru spokojen nemůžu si stěžovat na 125 ccm je to pro mě nejlepší volba :)

První dojmy - Na svůj obsah je to krásná hbitá motorka a a dokáže byt i rychlá .

Sezona nám už končí a já si na moji milou už konečně pořádně zvykl najetého máme 12 000 km. Ze začátků jsem si nemohl zvyknout na to tuhé řízení které pro mě bylo zcela nevídané. Po pár tisících už to bylo fajn, s posezením jsem žádný problém neměl snad jen krom dálkových cest asi jako každá silnička to není nejpohodlnější ale stojí to zato . Pro spolujezdce se o pohodlí bavit vůbec nedá, sedlo je tvrdé jak plast ale to mě už nějak netrápí to je jejich boj :D.Motorově je ve výborném stavu žádný problém s ním nebyl, mechanicky velmi tichá, kvalty tam padají čistě bez plechových zvuků. Maximálku to má na nějakých 130km potom už to brzdí motor, je v originálním stavu až na polepy které byly měněny . Přes zimu bude namontován sportovní filtr, nové desky, brzdovka, a pár vychytávek. Celkově jsem s motorkou hodně spokojený ze 125 je to pro mě číslo 1 jede to na svůj obsah slušně, dopraví to kam potřebuju i v těch serpentýnách je mrštná a dobře ovladatelná po sezoně 2012 pujde do světa a do rodiny vstoupí silnější kráska, když budou finance :) Jinak na motorku nemám žádné negativa pro začátečníky je skvělá vzhled má R6 (i zkušení motorkáři se nachytali) :D mám s ní hezké zážitky a vzpomínky taky . Nezkutečně rychle mi přirostla k srdci

aikon1
aikon1 napsal 26.10.11 v 16:20

Myslím, že na start moto kariéry není lepší! 10b.

Kalinouš.
Kalinouš. napsal 27.06.11 v 22:00

Díky moc, máme na sebe nějak moc štěstí. A nemáte vůbec zač

peirak
peirak napsal 26.06.11 v 12:43

Zdravím.
Díky za páteční pokec v Hustopečích u nádraží.
Peirak s dcerou Buell XB12S
Krásný yzf-ko.Dáváme 10b.

Hyndows
Hyndows napsal 19.06.11 v 11:42

Tak to ode mě máš za deset, překrásnej stroj

DASOU
DASOU napsal 17.06.11 v 16:19

Krasny stroj, davam za 10!