Suzuki GSR 600 (2007)

Vlastník zahra
Vloženo 11.5.2011
Aktualizováno 1.3.2015

NA prodej! Velká spokojenost, parádní rozsah otáček, výborný brzdy!
Po hornetu příjemná změna.

První dojmy - Super ovladatelná, dobrý ohlas od všech, co se svezli ;) Skoro žádný úložný prostor, buď lékárna nebo zámek na kotouč :/

Doplňky na motorce - Vyhřívané rukojeti Oxford, padáky Rutan, kufr Kappa.

PRODÁNO 26.2.2015

2012
První výlet do alp a maximální požitek! Je to bomba stroj, výkonu má na rozdávání, zatáčky na stupačku jí sedí!
4 dny, 1700 nádherných km, ano, prdel bolela, ale pracuju na tom :)

2011
Minulý týden jsem se zase něco naučil...
Nevím jak, ale poslední dobou jsem začal jezdit s jednou rukou na noze, taková pohodička (samozřejmě na rovinkách a žádná kudla), až jednou...
Jedu si takhle po R7 kolem letiště na Slaný, krásný den, skoro žádná auta, na tachu pohodových 116, frajer jen jednu ruku na řidítkách, až najednou jsem chytl bouli (jo, je tam značka upozorňující na nerovnosti, ale ta je prakticky všude!) řidítka se mi tak rozkmitala, že jsem lítal po silnici jak papírovej drak, náklon střídal náklon, několikrát jsem se viděl držkou na asfaltu. Když jsem se pokusil chytit řidítka druhou rukou, samozřejmě se mi to nepovedlo a dostal jsem ránu zrdcátkem!
Nechápu jak, ale srovnalo se to (rozhodně jsem to nesrovnal já, bylo to absolutně nekontrolovatelný), tak jsem 30 dojel na první sjezd a sjel, abych zkontroloval co se stalo a kromě slušně orvaný přední gumy se nestalo nic :)
Jen mi při tom manévru z držáku na řídítkách uletěl iPhone ;(, ale když jsem si tu trasu dal podruhé a prohledal pangejt, byl tam:)
Sice rozflákanej, ale volám.
Takže ponaučení... Ta motka odpustí opravdu hodně a limity jsou naštěstí dál než jsem si myslel a druhé ponaučení je, drž řidítka oběma rukama magore!!

Tak mám za sebou první výlet po ČR zakončen Sosnovou a PARÁDA. Jo, po 150km začíná bolet prde.l, ale jinak jsem si to parádně užil!
Taky jsme po cestě stavěli v Mimoni a při sprintu v sestavě
KTM adventure 990
Suzuki SV 1000
Yamaha FZ6
Suzuki GSR

jsem neměl konkurenci!! Byl to boj jen mezi GSR a FZ6 - nakonec vždy vítězný :0)
Hlavně mě překvapilo to SV, tomu jsem nakládal o tři třídy :)

Po prodeji Horneta jsem dlouho uvažoval o cestovním enduru, ale naháč je naháč - pro mě jasná volba.
Vybíral jsem pouze mezi FZ6N a GSR a ikdyž bylo GSRko dražší, stálo to za to.
Svezení je perfektní, nic tam nerachtá (narozdíl od horneta), zátah je dobrej (tady musím uznat, že Hornet byl zabijáckej)
Už jsem měl možnost vyzkoušet i brzdy (když to předemnou zahamoval borec v dodávce) a moc mě překvapilo, jak jsem to ukočíroval jen přední brzdou.
Mám možnost porovnat i místa, kde jsem jezdil na hornetu se staženou prdelí abych to nepoložil (kostky), na GSRku si tam hraju. (asi dělají svoje i gumy)

lukyn
lukyn napsal 29.04.14 v 11:58

Kámo pěkně si to dáváš, přilbu dolů. A stejně dobytek jseš

Werewolf
Werewolf napsal 20.07.13 v 23:32

Obávám se, že to, že jsi porazil SV1000 na akceleraci je jen a jenom neschopností toho druhého jezdce a ne raketovým motorem tvého GSR (nic ve zlým). Já s SV650S dával pokaždý na prdel kamarádovi s KTM SMT. Tyhle srovnání jsou strašně neobjektivní, pokud si motorky neprohodíte. Mimochodem, abych ti to dokázal, tak v tomhle testu: http://i717.photobucket.com/albums/ww171/grandefuturo/ride.jpg testovali reportéři časopisu RIDE akceleraci a deakceleraci a pánové dosáhli s SV1000S z 0 na 100km/h lepšího času, než s GSX-R1000 a opravdu pochybuju, že tohle GSR mohlo trumfnout.

Je to všechno o spojce a plynu a koordinaci levejch prstů s pravým zápěstím. Nic víc.

Smrťák_vrták
Smrťák_vrták napsal 28.03.12 v 16:33

pěkný počtení kolego

Kenny_F
Kenny_F napsal 24.01.12 v 18:23

Pěknej kousek si zaslouží jedině pochvalu.
Tak ať slouží

Pjercak