Yamaha FZS 1000 Fazer (2004)

Vlastník Lukaso
Vloženo 16.4.2011
Aktualizováno 10.3.2014

Konečně se poštěstilo a v mé garáži se ustájil plnokrevník.

První dojmy - neni co vytknout :)

A jsem zase zpět u YAMAHY :-o . Moto dovezeno z Čech od majitele, kterému tímto vzdávám hold, jak se o ní staral. Nikde ani známka špatného zacházení, vše původní stav. Původ Itálie. Z prvního hltání jarních kilometrů mám jen supr pocity. 105 Kw pod zadkem to už je znát. S Banditovi se to dá srovnát snad jen v posedu. Se spotřebou jsem na tom dokonce lépe - kombinovaná něco pod 6 l, měla by jít i na 5,5 l. Trochu nezvyk na polokapotáž, která mi všechen vítr směřuje na hlavu a ramena, ale to snad časem vyřeším vyšším plexi. Co se týče cestování a posedu, nemám výtek. Prostě universálka od cestování až po poježdění kolem komína.

Zhruba po 1000 Km je v řešení výmena pneumatiky. Nejdříve jsem měl v plánu pořídit pouze zadek, ale jak jsem z hrůzou zjistil v předu jsem si hřál hada na hrudi s označením Pirreli Diablo s děsivým DOT1303. Po několikadenním váhání objednána sada Michelin Pilot Road 2 s uváděným dostatečným nájezdem km a sportovnějším tvarem.

Během těch 1000 Km jsem se ujistil v tom, že pro výšku 195 cm není originál plexi dostačující a tak jako další na pořadu dne bude právě koupě cestovnějšího štítku.

Spotřeba mě mile překvapila ve dvou na dovolené 4,8 l.

herbelife
herbelife napsal 10.06.12 v 22:20

ten výfuk je LUXUSNí 10b

Luc_22
Luc_22 napsal 19.03.12 v 11:56

Super mašina, hodně šťastných km bez nehod

cat-nikita
cat-nikita napsal 08.10.11 v 17:12

Nepochybně jsi si užil fajn sezónu

Jackito
Jackito napsal 09.05.11 v 10:59

pěkný stroj hlavně se mi laďák líbí, možná se někdy potkáme na cestě, jsem z Jablunkova

kaw38
kaw38 napsal 03.05.11 v 19:09