Suzuki LS 650 Savage (1993)

Vlastník Reeaper
Vloženo 8.4.2011
Aktualizováno 7.2.2020

Krásná motorka, s velkým srdcem o obsahu 650ccm a odpovídajícím zvukovým projevem, podpořeným laďáčkem

Co buch válce, to 3 metry cesty )

Láska na první pohled.

Yamaha XV 535 Virago: 535 má sice větší výkon, ale je naprosto tuctová, na srazech je jich plno, musí se oplácat spoustou zbytečně drahých doplňků, aby vypadala k světu a odlišila se od ostatních. Nic z toho u Savage není potřeba :-)

První dojmy - Jsem 3. majitel, Savage je v krásném stavu, origo nářadí, chromy vhodný místo zrcadla na holení :-) V zatáčkách se trochu vlní, ale jinak je krásně čitelná a hlavně hravá. Perfetní zátah z nízkých otáček. Úžasná!! Není třeba ji ověšovat zbytečnostma, protože nejkrásnější je ve svém čistém, old-stylu.

Motorku bych doporučil pro - Savage doporučuji každému, kdo chce motorku s velký srdcem, jednoduchou, nepřeplácanou a výjimečnou (proto vyhrála u mě nad 535 atd, která je tuctová). klidně i začátečníkovi, postavy spíše menší. Není ideální pro cestování ve dvou, kvůli malému prostoru pro spolujezdce, není to ale nic nepřekonatelného (přítelkyně se mnou někdy jezdí).

Doplňky na motorce - Černá perleť - origo, řídítka High Hawk, laděný výkuk Buyak, brašny, rolka, opěrka, padák se stupačkama, kufry. Kvůli špatné helmě jsem bohužel musel namontovat plexi. Jinak čistá krásná klasika.

Plány:
- předsezonní: olej v tlumičích, brzdovka, olej, filtr, kontrola vzduchového filtru
- spínání varovných světel
- dodělat rozšíření řídítek
- předělání stupaček spolujezdce
- krásný slovenský výfuk Buyak

--- 2011 ---

9.-10.4.
Rozleštil jsem co se dalo, motorka fest prokoukla.
Brašny lepší péči asi nezažily hodně dlouho, vcucly 2 velké tuby indulony a vypadají daleko lépe.

12.4.
Vyměněn olej s filtrem. Kontrola napínáku řetězu - 17,4mm.

20.4.
Dorazil nový řemen, zatím nechám jako rezervu.
Nová zadní papučka Dunlop.
Zkontrolována kyvka - ok.

23.8.
Odešla baterka. Nová - origo Yuasa YB14L-B2

15.9.
Výměna oleje

--- 2012 ---

4.3.
kontrola napínáku řetězu - 18mm

6.3. nová přední papučka Dunlop F24

14.3. najeto tachometrových 30500 km. Výměna řemenu, nasazení stupaček, koupel.

--- 2013 ---

10.1.
prohřátý motor, start naprosto OK, poté, co si cucla benzínu

27.4.
koupel, očista.
Vyměněna brzdovka, olej, filtr, vzduchový filtr.
Najeto tachometrových 34.000 km. Napínák 19mm.

--- 2014 ---

nová STK do 9/23 - jen nasazen origo výfuk a nebyl žádný problém

--- 2020 ---
Prodána

Páčkalíny
Páčkalíny napsal 15.05.17 v 07:36 10b.

jo, jo ... BUCH! BUCH BUCH! BUCH! BUCH!!

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 22.04.13 v 16:18 10b.

nádherná Suzina gratulejšn

Karhanz
Karhanz napsal 09.01.13 v 18:50 10b.

Se na vás těšim chachaři ostravský

Reeaper
Reeaper napsal 17.05.12 v 22:19

Děkuji, jestli je univerzální, to nevím, ale zvuk má pěkný Uvnitř je tlumivka, není to holá trubka

J.E.N.A.
J.E.N.A. napsal 17.05.12 v 22:12

Pěkná, pěkná co ten výfuk? Není to ta universální koncovka bez přepážek? To musí být docela rachot