Buell XB12R Firebolt (2004)

Vlastník gorila
Vloženo 8.4.2011
Aktualizováno 8.4.2011

skvely,nenarocny moto na sportovne cestovni jizdu

par let jsem byl mimo CR tak jsem si ho moc neuzil a buell bydlel v garazi.ted kdyz ma zase po roce a pul STK nejspis se obcas o vikendu projedu,a to poradnou dalku.ptz budu jezdit solo tak sundam zadni stupacky, tim vynikne zadek stroje a 1,5kg dole.

klady:
1.motor je vzduchac,ma hydraulicke ventily tzn. nizsi spotreba,originalni zvuk,jen staci menit olej a vse slape tak jak ma.olej do motoru vyjde na 150 Litr
2.spolehlivost[zatim jsem na servis k nikomu nemusel,vse si clovek udela v klidu a zbyde aspon vic na benal],
3.nizka spotreba 4-5,5L pri moji bezne jizde tj. zrychlit a nechat dojizdet zbytecne nepalit brzdy.
4.vyjimecna ovladatelnost a kompaktnost
5.cim dyl ho mam tim vic bych nic jineho nechtel,je to proste bezstarostna jizda,nikdy jsem nezustal cumet s ptakem v ruce nepojizdny... i kdyz me jednou vyklepla stara baterka a nechtela otocit klikou, maly kopecek na druhy kvalt to zahy vyresil.

zapory:
1.clovek obcas musi nekde zvenku dotahnout sroubek ale to neni zadne drama.
2.vyhrozuji ze nebudou od roku 2020 buell dily, v tomto pripade asi zacnu pouzivat HD dily nebo motor[udela se prestavba hehe]. dokud se bude tezit ropa, bude existovat i HD,nebo se poohlednu v druhovyrobe i kdyz jsem nikdy vic nepotreboval nez spojkove lanko a novou baterii ptz uschla za dobu co jsem byl pryc.
3.jinak me uz nic nenapada,jsem spokojeny majitel,jen je buell nevyuzity proto jsem dal inzerat na prodej, jezdit ale budu na nem dal, ted kdyz je ready na sezonu.

foto casem doplnim...