Babetta 210 (1989)

Vlastník Lucky-Jarda
Vloženo 30.3.2011
Aktualizováno 28.4.2012

Můj první opravdový SuperSport! Babetta 210! Zelený ďábel který kvůli jeho rychlosti snadno přehlédnete Na ježdění do práce a nějaký to pojíždění po městě ideální stroj.

Bohužel jednoho dne napohodoval domovnice a řekl že Babeta nemá v baráku co dělat a tak mi byla na nic. Aby se na ni prášilo v garáži a já ji vytáhl 2x do roka by bylo škoda a tak jsem ji ač nerad prodal. Doufám že nový majitel z ní bude mít stejnou radost jako já. A když by ste někdo náhodou potkal našeho domovnici, kopněte ho pod koleno. Dík.

Po Uralu Vlk a Yamaze Virago jsem zatoužil po adrenalínu a začal sem se poohlížet po nějakém supersportu. Babeta v mém hledáčku nebyla protože jsem se bál jejího výkonu, ale nakonec jsem si řekl "co, život je krátkej jdi do toho!" Tak jsem ze stovek inzerátů vybral jednu která mi padla do oka a vydal se pro ni do Kolína. Zkušební jízda byla plná nervozity a Bety se stále vzpurně stavěla na zadní, ale zkrotil sem ji! Zaplatil, hodil sem ji do kufru auta a jel domů. Už se těším jak spolu budeme prohánět všechny ty R1 atd... Samozřejmě je po prvním majiteli, staršímu pánovi, ostatně jako všechny prodávané supersporty Doladím detaily jako barvu, slušný zrcátko, zvonek a samozřejmě košík, ten na Babetě nesmí v žádném případě chybět Zkušenosti s tímhle krutostrojem zatím žádný, ale jak obrazím pár srazů napíšu víc

Varaník
Varaník napsal 07.10.15 v 11:44 10b.

Profesional
Profesional napsal 11.03.12 v 11:40