Aprilia Pegaso 650 (2000)

Vlastník ufafil
Vloženo 26.3.2011
Aktualizováno 27.12.2012

Jednobuchar z Italie vhodny jak na silnici tak do terenu.

První dojmy - Pohodlny stroj, ktery si na nic nehraje. Na cestovani super, akorat mne trapily ne prilis funkcni brzdy a na dalnici by rozhodne uzivila vyssi vykon. Jinak paradni stroj obzvlaste pro zacinajici ridice, protoze ovladatelnost tohoto stroje je proste uzasna.

Protoze Hornet i kdyz je to skvela motorka prestala odpovidat pozadavkum, ktere jsem na ni kladl, rozhodl jsem se, ze si poridim motorku, kterou jsem vzdycky chtel.
Ze jsem se rozhodl spravne jsem se presvedcil uz pri prevozu domu, kdy jsem jel dve a pul hodiny bez prestavky a pak seskocil jako nic. Motorka je to proste pohodlna s prijemnym posezem. Tady bych akorat rekl, ze turisticke plexi by melo byt hned v zakladu, protoze napor vzduchu pri vzprimenem posezu je velke a pac mam vyklopnou helmu, tak v ni celkem huci.
"Kultivovany" chod jednovalce je po prechodu ze ctyr valu taky celkem masakr. Aprilka rozhodne nema rada nizsi rychlosti pod 30kmh pac tam mam pocit, ze se to snad rozskoci :)
Jinak sem byl prekvapene jak perfektne vede stopu. Na Pardubicku maji silnice na kasu, ale vyhybat se jim v devadesatce nebyl problem (a ze jich bylo) a kdyz to nahodou nevyslo, tak tlumeni je tady luxusni.
Maximalka je sice jen stopadesat, ale to na nasich silnicich stejne nepojedu.
Celkove bych rekl, ze je to rozhodne hodne slusne stroj za slusny prachy. Tak doufam, ze me doveze vsude kam potrebuju a nekde me nenecha :)

Woky
Woky napsal 26.10.13 v 10:44 10b.

Moc pěkný čtení, Jinak taky jsem mněl pegynu. A zřejmně se kní budu vracet . Jo a máš to za 1O Bodů

BIG-daddy
BIG-daddy napsal 27.03.11 v 08:53

Pěkné PÉGO at slouží...10b.

Barney
Barney napsal 26.03.11 v 19:24

Dobrá volba mrkni na Cenduro.cz

Milan1963
Milan1963 napsal 26.03.11 v 12:31

Máš první dobré postřehy.Motor opravdu musíš točit, má vlastnosti jako 2-takt.Je to ale spolehlivý motor.A motorka snad taky.Dávám 10 bodů a přeju hodně spokojenosti s Pegasem.