Babetta 210 (1985)

Vlastník Andrej350
Vloženo 26.3.2011
Aktualizováno 20.5.2012

Moja prvá motorka :) nedám na ňu dopustiť..
Babetta 210.000

Babetttu kúpil otec od kamaráta pokazenú keď som mal asi 10 rokov bola v jednej šope kde hrdzavela, ale mala málo najazdených km iba 489 :o). Keď som mal 12 rokov tak som sa o ňu začal zaujímať, dali sme ju opraviť kedže som o nej v tedy nevedel nič. Jeden rok som sa na nej vozil a zisťoval ako čo funguje.. a potom prišla zima a tak sme sa s otcom pustili do komplet renovácie a tak od vtedy na nej jazdím až do teraz. Je to starší ročník výroby, ale na svoj vek ide prefektne, nebojím sa s ňou ísť bez náradia 20 a viac km od domu. Jazda na nej je relax človek stíha pozerať okolie a kochať sa krajinou :D Plášte SAVA MC2 nedajú sa s originálmi porovnať :) kožené brašne originál babetta, lepšie speťáky, koncovka výfuku vlastnej výroby, väčšie sedlo, olejové zadné tlmiče, červeno podsvietený tacho, podsvietenie (z recesie), ...
Už má aj vzduchový filter s posledných babiett len nieje odfotený. Plánujem dorobiť blinkre, brzdové svetlo, DOMINO páčky, 12V el. sústava..
Na poslednej foto je stav ako vyzerala predtým.

King966
King966 napsal 01.06.11 v 18:26

Veľmi pekne spravená babeta,dobrá práca,prajem veľa spoľahlivo odjazdených kilometrov

Camilla
Camilla napsal 02.04.11 v 22:50

Krásně udělaná, přeji mnoho šťastně ujetých kilometrů. 10b.

cernyka
cernyka napsal 27.03.11 v 22:04

Velice krásná!!!

KAMATA
KAMATA napsal 26.03.11 v 10:46

tak urcite aj babeta si zasluzi 10b.kazdy sa dnes salie len po supersportoch a cruiseroch,no ti postarsi uz akosi pozabudli,na com jazdili kedysi davno.(aj ja) a ta tvoja vyzera fakt,ako nova.vela km bez skrabancov.