Kawasaki VN 800 (2001)

Vlastník novej
Vloženo 21.3.2011
Aktualizováno 22.8.2013

je to vrak, ale snad z toho bude pojízdná motorka. Chce to čas, trpělivost a prachy

První dojmy - zatím žádný, ještě jsem na ní nejel, už několik let stojí v garáži a konkrétně tenhle rok jsem na ní ani nešáhl

Koupil jsem od kamaráda buračku dovezenou z Anglie a začal řezat. Motorka byla napasovaná zřejmně po náklaďák, má najeto 13 000 km ale stála několik let na dešti takže vše co mohlo to zrezlo. Je to verze Drifter takže tam nenajdeš ani kousek chromu ani nic leštěnýho. Hliník co je vidět je pískovanej a nebo lakovanej na černo. Představy o tom co z toho bude se pomalu mění ale o tom to je , už v tom je cca 80 t a pořád je to vrak))). předek už je kompletní, zatím váznu na kyvce a řemenu. Motor už běží a elektrika už je taky funkční, jen to chce ještě trochu poladit vzhled. Po namontování zadního kola už jen sedlo a doladit detaily.
kompletní a průběžně aktualizovaný fotky jsou zde custombynovej.webnode.cz/fotogalerie/

novej
novej napsal 22.08.13 v 09:13

dzurik
dzurik napsal 22.08.13 v 09:03 10b.

Jarda-z-Úpice
Jarda-z-Úpice napsal 02.03.12 v 15:42

Kawa 800 je super motorka. Slušný výkon, bezvadný jízdní vlastnosti. Přeji ti aby se ti to podařilo dát do krásného stavu a třeba se někde na silnici potkáme. Tak ať ti parádně slouží.

bastik.
bastik. napsal 28.02.12 v 23:24

jsi dobrej těším se, až to dáš celý do kupy, bude to jistě velká paráda jasná desítka a držím palce, ať všechno klapne

novej
novej napsal 28.02.12 v 14:43