BMW HP2 Enduro (2006)

Vlastník Petr-RSV
Vloženo 21.2.2011
Aktualizováno 15.3.2014

Vloženo: 19.09.2011, Uskutečněno: 19.09.2011, Stav tachometru: 18000 km, Zhlédnuto: 11x

Protože jsme se chystali do Alp, musel jsem vyměnit přední Continental Road Attack 1, která měla už totálně sjeté boky. Byla to asi moje první přední guma, kterou jsem sjel dříve než zadní - ke všemu po stranách (na středu byly pořád přes 2 mm). Zadní Road Attack, je tak tvrdá, že nejde sjet vůbec. Obě gumy mají 6 roků a tak už není směs co bývala - jistota v náklonech celkem chybí. Volba nových pneu tedy padla na osvědčené Pilot Road 2. Zatím mám jen přední, ale i tak je to taková zásadní změna, jakobych seděl na úplně jiné motorce. Přední kolo už drží parádně stopu a nepodkluzuje v náklonech na horší cestě tak, jako to dělalo s Road Attackem. Za mokra jsem rychle ještě nejel, ale i v pomalejším tempu jsem vytušil, že to bude super! Těžko říct, kolik Road Attack vydržel - tím, že měním 2 sady kol, se to špatně odhaduje. Řekl bych, že to bylo kolem 4-5000 km s tím, že na normální ježdění byl uprostřed ještě vzorek. Boky byly ale sjeté skoro do hladka.

• Výměna brzdových destiček.

Výměna původních destiček Bendix za origo Brembo. Rozdíl jde hodně poznat, už jen v tom, že nové nezajeté Bremba brzdí stejně dobře, jako zajeté Bendix. Jak si to pomalu sedá, tak se to ještě zlepšuje. Kotouč je také Bre

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 15.03.2014
    Uskutečněno: 15.03.2014
    Tachometr: 32000km
  • Can-Am Renegade 1000 X xc

Opět se mi dostala do rukou tato hračka, tak jsem neodolal a trochu ji protáhl na místní trati...

Vloženo: 01.07.2013
    Uskutečněno: 01.07.2013
  • Pravidelný servis 5000 km

Na jaro mi zase vytekla pravá vidle. Myslím, že to dělá kvůli opotřebovaným pouzdrům - jakmile motorka stojí přes zimu, tak trubky ve vidlici vytlačí gufero, které pak začne propouštět olej. Pouzdra jsou objednány nové (

Typ: Údržba
    Vloženo: 22.05.2013