Suzuki DL 650 V-Strom (2006)

Vlastník RadoslavDL650
Vloženo 12.2.2011
Aktualizováno 2.4.2011

Moje první velká motorka . Na začátku jsem měl v hlavě Bandita a pak jsem začal číst o V-Stromu . Po pár hodinách u piva s kamarádem (Daliss)co a jak chci jezdit padlo jméno V-Strom a bylo vymalováno . Teď jen dobře koupit .

Je tu začátek sezóny 2010 a V-Strom 650 stojí u mě v garáži . Dlouhé rozhodování zda DL 650 či DL 1000 jsem se rozhodl pro slapší variantu . Přece jen menší váha , jezdím převážně sám , málo mých zkušeností s velkou motorkou , na konec je hravější než DL1000 .

První sezóna , první moto dovolená , prvních 5000km seznamování za mnou .
99% spokojenost s výběrem a koupí motorky . Ovladatelnost , řazení , posed , dvě obrovské oči , nízka spotřeba 4.3litru na sto plus mínus , krytí proti dešti a větru , pohodlnost posedu spolujezdce, dostatečný výkon a další, co na motorce miluju . První menší negativ je opravdu jen ten , že předek se dost potápí . Dá se na to zvyknout .
Celkově obrovská spokojenost !!!

istonbike
istonbike napsal 05.02.12 v 14:10

Super Strom ideální moto a na fotce s marcelovým VTR to těm V-buchům hodně sekne do Havru 10b a další spokojené kilometry v sedle

HordaStodulky
HordaStodulky napsal 25.02.11 v 08:37

Super volba univerzálního stroje. Jasných 10b.

tomsn94

Pěkný video a špičková mašina u mě jasná 10b

RadoslavDL650
RadoslavDL650 napsal 14.02.11 v 08:08

Děkuji pánové a kamarádi
No a tobě Marcelku co říct ?! Si už starší člověk a to ležení na nádrži už tvému zdraví moc neprospívá !!! Koukej koupit Stroma a jedeme do světa