Jawa 350/640 (1992)

Vlastník _Mandel_
Vloženo 6.2.2011
Aktualizováno 24.3.2014

Moje první zkušenost s Jawou větší kubatury.

První dojmy - První dojmy? Docela šrot. Ale s tím jsem do toho šel, nic co bych nečekal. A tak jsem se do toho postupně pustil. Co se prvních dojmů po generálce týče, to už je jiný kafe :)

Motorku bych doporučil pro - Komu bych to doporučil? Asi nikomu. Kupte si něco spolehlivýho, tohle je tak když se v tom chcete hrabat. Ale když se tomu ta péče poskytne, nakonec se z toho vyklube spolehlivej stroj :)

Momentálně je rozebraná, provádím u ní kompletní generálku, ať už co se týče motoru, či ostatních věcí. Mám v plánu co možná nejvíce zachovat originální vzhled, i když nějakému drobnému customu se asi taky neubráním :)

...Po dvou letech od vložení motorky jsem se dokopal dát sem nějakou fotku z toho, jak vypadá Jawka v současné době. Dalo to nemálo práce, ale nakonec se podařilo.

SagiJawa350
SagiJawa350 napsal 14.04.14 v 20:41

moc pěkná 10b ... taky se chystám dat tu svoji do kupy, motorově je v supr stavu ale má dost kosmetické vady, moc mě nepálí, ale chtěl bych ju časem dat do pucu

S.M-A-RT
S.M-A-RT napsal 14.04.14 v 10:14 10b.

Špica

_Mandel_
_Mandel_ napsal 20.03.14 v 14:53

Lubos92> Díky Mrkni sem, teď už vypadá "trochu" jinak. http://www.motorkar...?ft=142107&fid=3

Lubos92
Lubos92 napsal 20.03.14 v 14:02

Pěkná .

Zx-10RCarlos
Zx-10RCarlos napsal 10.05.12 v 20:27

Gratuluji k pěkné motorce české výroby. Uděluji ti 10 bodiku za věrnost k české značce. Přeji spoustu km bez závad a nehod. Jestli tě moje Jawka zaujme budu rád, když mě nějaký ten bodík take dáš