BMW R 1150 GS (2003)

Vlastník TOMAS-650
Vloženo 6.2.2011
Aktualizováno 10.7.2019

Dělá mi radost Koupil jsem ji v plné palbě

Motorka koupena od PK moto

BMW R 1100 GS: nižší výkon, jen 5ti kvalt, hranaté světlo, apod.

První dojmy - xxx

Motorku bych doporučil pro - Vhodný stroj pro cestovatele, zvládá i lehčí off. Pohodlný, spolehlivý a s poměrně nízkou spotřebou :-)

Doplňky na motorce - vyhřívaný hefty, startovací konektory, mřížka světla, mřížka oil-chladiče, kryt zobáku, zvýšený řídítka, mlhovky, 3x xenon, padáky, 3x AL kufry (cca 160L), vyšší plexi s nástavci, navigace TomTom, teploměr, "Y" svod + laděný lauf, 4x zásuvka, zesílené pružiny

Motor: čtyřtaktní, dvouválcový, vzduchem a olejem chlazený boxer, 62,5kW (85k),
98Nm vrtání 101mm, zdvih 70,5mm, objem 1130ccm, 8 ventilů, 4 svíce
Podvozek: -přední zavěšení - telever (jeden tlumič) 110/90-19
-zadní zavěšení - paralever (jeden tlumič) 150/70-17
Brzdy: duální Brembo s posilovačem a ABS
-přední - 2x čtyřpístek , prům. kotoučů 305mm
-zadní 1x dvoupístek, prům. kotouče 265mm

Zkušenosti zatím nejsou, po přihlášení, musím nechat vyměnit oleje a filtry a zkontrolovat svíčky, ventily a nastavení. Tak doufám že bude vše v pořádku a začátek sezony mi neuteče Moooc se těším na první vyjížďku.
Ale přece jen už jsem měl první opravu, ulomený drát ve svazku ke spínací skříňce...

Trochu jsem byl vyplašenej ze spotřeby (6,4) ale stačilo vyrobit tlumič výfuku a hned je to lepší (5,2)

Tak máme za sebou první společnou sezonu. Najeli jsme 14tis. km. Byli jsme i na Slovensku v Maďarsku, Chorvatsku, Itálii, San Marinu, Rakousku, Německu a Polsku. Báwo šlapalo sqěle, není co vytknout.
Už ať je jaro...

Druhá sezona s Báwem se taky velmi povedla. Máme najeto dalších 16tis. km a projeli jsme se spolu Slovensko, Maďarsko, Rumunsko, Bulharsko, Řecko, Albánii, Černou Horu, Bosnu a Hercegovinu, Srbsko a Rakousko. Provoz opět bez větších problémů. Teď v zimě nás čeká drobný servis a údržba, no a před dovolenou výměna oleje a přezutí gum. A budem čekat na teplo

Třetí sezona byla opět bezproblémová. Najeli jsme 13tis. km a projeli jsme opět Balkán. Konkrétně Slovensko, Maďarsko, Rumunsko, Bulharsko, Řecko, Makedonie, Kosovo, Albánie, Černá Hora, Chorvatsko, Bosna a Hercegovina, Srbsko později i Rakousko a Německo. Obul sem gumy Anakee 3 a můžu jenom doporučit.

Čtvrtá sezona byla trochu slabší. Jednak z důvodu pracovního úrazu ale hlavně mám přírustek do rodiny, tak je méně času. Přesto ale dovolená proběhla. Letos jsme navštívili Německo, Rakousko, Itálii, Franci, Monako, Španělsko, Andorru, Švýcarsko, Lichtenštejnsko a na podzim i Polsko. Letos najeto jen 10,5tis. km

Pátá sezona byla opět kratší (pobyt ve špitále) Dovolená ale proběhla bez problémů. Letos jsme navštívili Slovensko, Ukrajinu, Moldávii, Rumunsko a Maďarsko. Uplynulá sezona měla jen 9,5tis. km

Šestá sezona opět bezproblémová. Najeli jsme dalších přes 11tis.km Dovolená proběhla taky v pohodě, navštívili jsme Polsko, "malé" Rusko, Litvu Lotyšsko, Estonsko, Finsko, "velké" Rusko a zpět Podotýkám že jsem poslední 4 dovolený jel na jedněch gumách a to ANAKEE 3 =spokojenost

Charliee
Charliee napsal 28.04.15 v 09:14 10b.

Vidim, ze jsi toho projel dost , pekny fotky. Taky jsem loni projel skrz Andoru, ale autem a jak jsem pokracoval pres Alpy do Ceska, tak jsem si rikal, ze by to chtelo motorku, aby ten zazitek byl 100%. Davam za 10b.

vcelimuz
vcelimuz napsal 30.12.14 v 05:42

Jseš velkej cestovatel.Projel jsi toho hodně.Maša moc pěkná.Do roku 2015 přeju hodně moc km.Užíváš si a to je vono.Dávám 10 bodu.

oldy
oldy napsal 30.11.14 v 19:21

Brambora jak má být, jednoduchý držák

Woky
Woky napsal 29.11.14 v 12:45 10b.

edelweiss
edelweiss napsal 10.11.14 v 18:17

pěknej stroj a pěkný fotky. za 10b.