Aprilia RS 125 (2002)

Vlastník sharik
Vloženo 4.1.2011
Aktualizováno 5.1.2011

Podle mě nejlepší dváca co existuje, koupená minulý rok

Nejlepší 125ka co existuje. V této třídě nemá konkurenci. Kdo ji nemá nebo na ni nejezdil nepochopí, každý to jen haní aniž by věděl, jak to vůbec doopravdy je. Dělal jsem GO a nebylo to nic hrozného. Nechápu, proč se to každému sype, když budeš lít řádně kvalitní olej, budeš řádně zahřívat, budeš se starat o svíčku a uděláš kvalitně GO, tak nevidím v ničem žádný problém. Když se o to člověk umí starat, motorka vydrží věčnost. Nikdy mě nikde nenechavala. Nerozumim tomu, proč se každý ptá, jestli s tím může jet daleko(lidi pochopte, že je to normální motorka) jel jsem z Mostu do Brna a druhý den zpět dohromady cca 600km a ůplně v pohodě( a to jsem jel i po dálnici) Kdyby na netu byla RS250 s 25kw jdu do toho. Prostě jak říkám!! 2T POWER!!. PLS 4taktaři, nechte si ty svoje WHINY někomu jinému.

sharik
sharik napsal 11.02.11 v 22:21

rsko je pryč a v garaži stojí připravená kawasaki zx-6r 05.;) asi tě zklamu .)

pasini
pasini napsal 11.02.11 v 20:43

Sakra to ses do nich pekne oprel!!!Vis plne s tebou souhlasim je to o lidech ne o dvoutaktech!vsichni by jen jezdily ale hlavne zadarmo s minymalnima nakladama!No a zavodnimu dvoutaktu se musis venovat a vrati ti to v dobrem!!PS:Kup si tu RS 250

KedaR_K
KedaR_K napsal 29.01.11 v 11:04

KedaR_K
KedaR_K napsal 28.01.11 v 21:52

Konečně někdo, kdo se umí do těch "čtyřtaktářů" opřít
Viva Italia a Dvoutakty
Za 10 bodů

Zikkin
Zikkin napsal 08.01.11 v 01:00

Viděl jsem Tě v Mostě na dromu, tak ať Ti to jezdí a třeba se někdy uvidíme na okruhu