Yamaha FZ6 Fazer (2005)

Vlastník Andy.
Vloženo 23.4.2005
Aktualizováno 12.4.2011

Tak tohodle mazlika jsem si nadělila v dubnu 2005 k narozkám a můžu říct, že jsem si na něj tak zvykla, že ho nebudu chtít dát pryč, ale pokukuju po FZS1000 nebo FZ1 uvidíme.

Zkušenosti: Super ovladatelná se super podvozkem a na to, že vyměnili dvoupístkový brzdy za jednopístky, tak i dobře brzdí. Jen ta díra v zátahu mezi 7-9000t./ot. nic moc, jo a tužší plynová rukojeť, ale jinak super mašina ;- )

Cesty: Jezdím všude možně po ČR, kam mě zrovinka vítr zavane. Jinak každej rok většinou Chorvatsko 1200km na jeden zátah samo s přestávkama na venčení a tankování .Srazy no ty moc nee jen každej rok dáváme Rack Reyd a Kateřinu to joo

Další info: Žádný úpravy jsem na něm nedělala, jen dala padáky a ochranné folie na nádrž a pár polepů jinak nic.

Brum41
Brum41 napsal 06.04.10 v 23:46

je krásně vymazlená 10b

valkin
valkin napsal 19.02.08 v 12:07

Pěkná, jen se dívám, že tam máš rám-ne padáky. Ale dobře jsi udělala, já dal hříbky a po prvním svezení na předním udělala hups a už mám škrábance. Chybama se člověk učí.
Čus

HONDAVFR400R
HONDAVFR400R napsal 21.07.07 v 15:10

Jste moc hezké obeje dvě... jinak hodně šastných kilometrů bez nehod a zbytečných oprav!!! Tonny

28645
28645 napsal 20.05.07 v 17:22

Gratuluji musím přiznat že krásnější fotky jsem na tomto servru neviděl.. Překrásná mašina a ještě krásnější majitelka... Přeji plno slunečních dní a spousty kilometrů bez nehod....

wolinee
wolinee napsal 16.05.07 v 20:20

ahojky fz6 je super stroj <br />
a tobe to taky moc slusi hlavne opatrne a preju taky hezkou a hlavne teplou sezonu<br />