Suzuki GS 500E (1998)

Vlastník sshark
Vloženo 31.12.2010
Aktualizováno 7.4.2012

Moja sucasna motorcyklova laska :D. Povodne som chcel nejake dvojtaktne delo napr RS 125 ale nechal som sa prehovorit a pockal som na suzuki.

MOTORKA JE NA PREDAJ VIAC INFO SS

GS500 je motorka pre zaciatocnikov ktorych jazdi mraky. Ma pomerne jednoduchu konstrukciu a nesmrtelny vzduchom chladeny motor. Spotreba je od simsonovych 3,65 az po vyse 5 litrov pr nahanani. Motorka je lahka dobre ovladatelna a ma jednoduchu udrzbu. Moj kusok je rok 98 dovezeny od bratov cechov :D. Kedze ja som clovek ktory musi stale nieco robit porobil som par uprav podla seba. Lestene kolesa boli prve neskutocna piplacka ale stoji to zato. Potom som odstranil to odporne svetlo zo zetora ktore japonci napchali dozadu a nahradil som ho LEDkovym vlasnej vyroby svieti lepsie a hlavne lepsie vyzera na STK no problemo. Dalej som prerobil podsvietenie budikov na modre LED. Dalej som chcel dat nejaky stit dopredu. Nic za normalne peniaze som nenasiel a tie hnusne plexi vylysky su grc. Chcel som dat stit z ducduc monster ale chceli za jazdeny neskutocne prachy tak som si podobny vyrobil doma z laminatu a plexi. Tym sa zmenil zasadne vyzor podla mna k lepsiemu. Este pribudol kryt retaze spataky rucne site kozenne sedlo miniblinkre uz boli ... Vsetky upravy su robene doma vlastnymi rukami. Z motorkou som spokojny da sa na nej pekne jazdit za studenske prachy a aj spotovejsia jazda jej ide. Jedine minus je makke pruzenie aj na najtvrdsiom nastaveni a slabe brzdy ktore rychlo vednu.

ZHRNUTIE:
PLUSY:
+SPOTREBA
+SPOLAHLIVOST
+JEDNODUCHA KONSTRUKCIA A UDRZBA DOMA
+NA VEK PEKNY KLASICKY VZHLAD
+LAHKA DOBRE OVLADATELNA

MINUSY:
-MAKKY PODVOZOK
-BRZDY RYCHLO VADNU
-MENSIA VELKOST

Ak by mal niekto záujem o zadné svetlo alebo kryt na reťaz vyrobím aj vám.

Pixel
Pixel napsal 28.07.14 v 11:09 10b.

Pecka

Šabi.
Šabi. napsal 13.09.13 v 17:53

Krásná. Jasných 10b.

OlafCZ
OlafCZ napsal 20.05.11 v 18:52

Jasnejch 10b, mas ji fakt nadhernou! Hodne stastnejch km!

hondarebel
hondarebel napsal 04.02.11 v 18:03

Supr barva a hezky udělaný ráfky

Jaabar
Jaabar napsal 14.01.11 v 14:03

Hm, hodně se mi líbí ta barva i úpravy. Dávám 10 b. a hodně pohodových kilometrů!