Suzuki SV 650S (2001)

Vlastník Cleman
Vloženo 22.12.2010
Aktualizováno 29.4.2011

První motka. Teprve se seznamujeme. Máme najeto 300km než jsme zazimovali

22.12.2010 - máme spolu najeto jen cca 300km.
Ale první poznatky:
- perfektní zátah odspodu
- horší zadní brzda ( ale předpokládám že to bude spíš zavzdušněný) - Opraveno: odvzdušněno a teď je spíš problém neblokovat kolo
- přední brzdy jsou perfekt ( jsou tam pancéřky, nevím jak bez nich )
- příjemnej podvozek ( nic tvrdýho ale vypadá že podržet umí ).

Průběh motoru se mi neskutečně líbí!! Prostě se otočí heftem a motor bez remcaní zabere bejčí silou v jakýchkoliv otáčkách. Žádný čekání na otáčky. To mi u 4-válce chybělo. Vyšší objemy se asi odspoda seberou líp ale 6-stovkám se odspodu prostě nechce!
-je tam KN-ko a laděný svody a nakonci nějaká kopie Akrapa tak nevím jak třeba jede čistá serie. Velkej rozdíl ale nepředpokládám.

Zvuk si myslím super. Dunivej bublák. Jen se s tím bude muset ještě něco provést. Střílí do výfuku tak se bude muset upravit směs.

Podvozek jsem zatím neměl možnost pořádně vyzkoušet. Přece jen se ještě mám hodně co učit takže tady můžu jen říct že jsem spokojen. Odskakování v zatáčkách nebo nějaké vlnění a podobně jsem nezaregistroval. Uvidíme časem

Brzdy se musí ještě asi dodělat. Jsou namontovaný pancéřky. Předek fajn jen mi připadá že maj vlažnejší nástup ale když se za ně veme tak v pohodě. Zadní je už horší ale doufám že je to jen zavzdušněný. Uvidíme na jaře. Odvzdušníme, kouknem na desky a něco vymyslíme.

Jinak potvrdilo se to co se říká. Přední světlo vražda! Pude tam chca nechca xenon. Nehodlám se někde vysekat. Sklopíme ho dolu ať neoslňuje. Dozádu jsem postavil led diodové světlo s perfektní svítivostí. Snad budu už vidět líp.
Na motce jsou už na ráfcích proužky ale nereflexní tak se objednali hned nové akorát reflexní.
Vymění se ještě zrcátka. Tyhle jsou fakt jen na parádu! A dokoupíme zadní stupačky.

Lubos92
Lubos92 napsal 01.04.14 v 22:30

Pěkná .

Jahvenok
Jahvenok napsal 23.01.11 v 13:52

tuž tutok jsem viděl na inzerci, ale byl jsi hold rychlejší než já

z-x-r
z-x-r napsal 01.01.11 v 14:55

Nechci ti brat Iluze ale ten TVUJ ladak ani NELEZEL vedle AKRAPOVICE!
To je tak Akrapovic jak boty addidas od vjetnamcu.
Akrapovice jsou ovalne a maj vsechny titanove konce priruby a kdyz se podivas na origa Akrapovis poznas ze to tvoje je jeho slabej ceskej odvar...

davidj
davidj napsal 25.12.10 v 11:03

Krásná motka ...hodně zábavy a štastných kilometrů s ní

burak
burak napsal 23.12.10 v 15:10