Suzuki SV 650S (2004)

Vlastník Zeta.
Vloženo 6.12.2010
Aktualizováno 18.4.2016

Vloženo: 12.01.2013, Uskutečněno: 01.10.2011, Zhlédnuto: 2x

Slunko už se konečně probudilo takže jdeme na to. "Já se nejdříve zase trochu otrkám
a pak budem jezdit spolu jo?" povídam babě. Se strachem nebo spíš respektem jdu do garáže a pod paží si nesu EXO 1000 od ježíška. Sednu, jedu, čekám a nic!!!
Nic tak emocionalne silneho a adrenalinového jako v loni se nekonalo. Jede jak čert, brzdí v zatáčkách neodmlouvá, ale to už znám a nic mě nepřekvapuje. Takže se musím adrenalinem dokrmovat po svém. Na známých úsecích se snažím jezdit rychleji a dokonaleji. Bedlivé sleduju tachometr ve směru přímém i nepřímém. Překonávám nájezdové i výjezdové rychlosti, "top speedy" atd. A zase mě to baví a rajcuje. Po pár sólo vyjížďkách, které jsem si fakt užíval a připadal jsem si se suzinkou doslova srostlý, jsem si za sebe posadil ba'ťůžek. Dal jsem ji pár kilometrů na zahřátí a po první zastávce, kdy mi řekla, že ji ta pomalá jízda uspává jsem se do toho opřel. A začaly se dít věci poněkud nelibé a nepříjemné.
Jel jsem na svou oblíbenou trasu okolo přehrady šance. Nejdříve jsem to projel tam, kde jsem zjistil, že i ve dvojko se to do zatáček vede fakt fajně a potom zpátky JEDEM. JEDNÁÁÁ DVÁÁÁÁ TŘÍÍÍÍÍ ČTYŘÍÍÍÍ NA 150 (teď zatáčka do kopce s nájezdem 100 a výjezdem 135) TAKŽE BRZDÁ KURVA BRZDÁÁÁÁ A KLOPIT (Dobře takže i 110 se dá najet ale proč výjezd je jenom 125?) Po projetí celého úseku v tomto zmateném a rozhašeném tempu jdeme na top speed. (Tady jezdím 220." ) Rozjezd ...90...130...168...187...192.193.194.195 tY VOLE CO JE? MÁM ZATAŽENOU RUČKU NEBO CO? Po pár dalších dlouhých vteřinách 199 a ani hovno dál. Takže jak jsme dojeli domů okamžitě jsem kontroloval ložiska v kolech jestli nejsou zadřené a jestli nemám mastné kotouče. Vše bylo OK Jen to prosté ve dvou nejede a co je horší, nebrzdí. Celou sezónu jsme si ale užili i ve dvou i ve třech. Zjistil jsem, že nemám problém urazit 500 kiláků za den. Jezdil jsem, kdy se jen dalo. Byli jsme s klukama na dovolené kolem republiky a jezdil jsem a jezdil.(červenohorské sedlo, jeseníky, Haná, Buchláky atd.) Suzinka držela, nic se nepokazilo, prostě super léto. Když jsem zjistil někdy v září, že už mám najeto přes sedm tísíc tak jsem si řekl, že to musím dotáhnout na osm, abych měl dvojnásobek co loni. Pak budu spokojený a Suzinka půjde do světa, protože příští rok bych uvítal lepší AC/DC. Je 1.10. a já vyjíždím z kámošem (cbr 600) www.motorkari.cz/profil/ na výlet do Rajecké Lesné. Nedojeli jsme ani do Frýdku. (NEHODA) Takže to že Suzinka půjde do světa bylo již 100% jasné. Jen jsem si to nepředstavoval takhle. RIP - REST IN PIECES!!!

• První zima

Celou zimu 10 - 11 jsem se na ní díval. Chodil kolem ní a sem tam ji vytáhl na vzduch aby se trochu nadechla. Co se týče nějakých úprav a tuningu měl jsem docela jasno. Nebudu se pouštět do žádných velkých akcí, protože

Typ: Údržba
    Vloženo: 12.01.2013