KTM EXC 450 Racing (2004)

Vlastník Matess727x
Vloženo 23.11.2010
Aktualizováno 6.11.2011

Krom orezlého kolena výfuku je jak funglofka!To nechápu,...ale je to moc pěkná voňavka.

Líbila se mi hned na první pohled,...a samozřejmě i po prvním projetí.Přede jak náš kocour Celestýn, akorát je oranžová.Ale pěkňoučká a čisťoučká,...no už se na ní těším, až jí potahám s klukama krpálama.počítám, že takto "navoněná" dlouho nebude.Jinak je to taková lehoučká kolobrnda,...na trojáka na záda jen otevřením plynu není problém, (ale o to ani nejde).Tak to bude slušný myslím.Jinak zatím nic říct nemůžu,...jel jsem na ní asi 300 metrů,...ale natočil mě prodejce na můj foťák,...hehehe.

jeliman
jeliman napsal 25.03.14 v 13:11

Cau, jak jsi byl ve finale s timhle bajkem spokojeny? Proc prodej?

O.N.E.
O.N.E. napsal 19.08.11 v 07:34

Super stroj,super KTM,super oranžová

kizak
kizak napsal 07.08.11 v 17:48

Pěkná Katuška a akční fotky, to není jak u bráchové Námahy WR, ta na fotkách vypadá pořád čistě jakoby jen stála v garáži. Jinak vcelku dobrej nápad s tou krytkou větráku z PC zdroje na světle.

markus
markus napsal 28.07.11 v 15:00

pěknej šmajchlkabinet

Matess727x
Matess727x napsal 14.04.11 v 19:27

crasherx: Je přidělaný na ty šrouby, co drží konec patky ze spoda k rámu. Jinak Káťa už jak leštěnka nevypadá,...co jsem začal jezdit tady s klukama jen na lehkých-bývalí dukláci atd., moc se s tím nemažou, no docela peklo je to s nima.