KTM EXC 450 Racing (2007)

Vlastník svahilec
Vloženo 9.11.2018
Aktualizováno 23.2.2022

Když nevíš co bys, kup enduro...

První dojmy - startuje jede brzdí

Vidina ježdění v Rumunsku mě přiměla k myšlence zakoupit enduro. Nebylo to nutné, ale naskytla se dobrá koupě, tak jsem vybral penzijko a jel pro enduro. Motorka v supr stavu, zakladní servis u pana Suchého, kryt páček, kryt pod motor, filtr a tak., a jel jsem do pole. Přijemně me překvapilo, jak se na ni dá v pohodě jezdit, spíš vozit. Něco málo jsem v terénu na Vysočine najezdil na gymplu, resp. pohonil srnky po lesích a pláních, takže hurá na závody. Pohár CAMS v kategorii hobby se jevil jako ideálni volba. První závod v Šiklově mlýně byl peklo, doslova. Plíce mi byly malý, byl jsem rád, že jsem dvouhodinovku vůbec dojel. Kouřit jsem ale kvůli tomu nepřestal.

Jsa nabytý zkusenoštmi z enduro podniku, jel jsem do Šternberku na další závod. První hodina zábava, druhá opět peklo, rozuměj vysílen bojem s motorkou, fyzičkou a technikou jízdy. Výsledek třetí (od konce) byl příslibem světlých zítřků.

Bohužel od té doby jsem nenašel odvahu jít dál ať díky osobním, tak jiným okolnostem a od té doby se na motorku spíš jen dívam. Každopadně jsem rád, že ji mám, je to traktor na dvou kolech a věřím, že se zas něco podniknu.

Po stromečkem jsem našel motárdová kola, tak jsem zalezl do dílny a trochu si pohrál. Výsledek v galerii. Je to spíš takový experiment, ale už se těším, že vyzkouším zas něco nového.

Vyzkoušel jsem a na rovinu říkám, že jak jsem levej na off, tak s motardama i na silnici. Tuhle disciplínu prostě bez intenzivního tréninku nejde provozovat jen někdy kolem komína. Chce to tvrdší pružinu dozadu, výkonejší přední zpomalování. Zpřevodování mi přišlo v oem ok, takový nemastný neslaný uni. Ale přehazovat to z vinglu do vinglu jde samo a když se nudíš, tak pro Pražácký mesíky rychlejší než holub. Dobrej doplněk, ale kupoval jsem enduro.

Hříbek
Hříbek napsal 30.10.20 v 17:14 10b.

Přesně se umím vžít do tvých závodních zážitků taky mam ted za sebou offroadmaraton a byl to očistec, ještě týden po jsem citil kazdy pohyb tela at se daří

Mike70
Mike70 napsal 10.11.18 v 22:47 1b.

Jůůůůůůůůůůůů