Simson S 51 Enduro (1983)

Vlastník KlaraCroft
Vloženo 22.11.2010
Aktualizováno 23.11.2010

Simson S51 r.v.1983 enduro s menšími úpravami motoru a kosmetickými úpravami..

Tak tuhle moji motorku mám nejraději,pár lidí jí ode mne chtělo již koupit i za dost slušnou cenu,ale já nemám to srdce a pochybuji,že někdy mít budu ji prodat.Dostala jsem ji od rodičů k 14 narozeninám,koupili mi ho od staršího bratra za symbolickou cenu.Nevím už ani proč,ale začala jsem té motorce říkat Pepo.Od tý doby neřekne nikdo kde máš simsona,ale kde je Pepa nebo Pepan .Takže dá se říct,že Pepou to vše začalo,zažila jsem na něm mnoho veselých příhod,nikdy mě nezklamal a to že ho mám už 9 let.Vypadá na svůj věk dost dobře a to jen proto,že se o něj s láskou celá ta léta starám.Téměř vše je originál,jen motorově je už nic moc,hlavně převodovka,píst.kroužky,válec...Co se týká vzhledu je to fešáák,žádné odřeniny ,rez,promáčkliny nic takovýho na něm nenajdete.Technické údaje sem vypisovat nebudu,myslim že tyhle skvělé stroje zná každý správný motorkář.Když to shrnu s motorkou jezdím již devátým rokem,momentálně už nějaký ten rok ne denně,ale tak 8x do roka se na ní svezu,vyrazím klidně i na malý výlet,dříve jsem na něm jezdila často za kamarády do sousedních vesnic,do školy(22km),a ted občas i do práce(12km),Motorka mě nikdy nikde nenechala,jen jednou a to opět přetržené lanko,tž maličkost,nebo že mě došel benzin což je moje blbost .Fandím simsonům je to kvalita a v mém případě i má životní láska vid Pepo .-)

KlaraCroft
KlaraCroft napsal 02.08.11 v 17:16