Yamaha YBR 125 Custom (2010)

Vlastník Hyacint
Vloženo 8.11.2010
Aktualizováno 18.1.2015

Vloženo: 14.04.2022, Uskutečněno: 13.04.2022, Zhlédnuto: 27x

Na vyjížďku jsem nemohl vzít nového Enfielda Meteor, protože mám najeto 500km a měl bych jít na garanční servis. V Brně, kde jsem motorku kupoval, ale servis není a nikdo neví jestli servis bude a pokud ano, tak kdy. Do ostatních servisů to mám hodně přes 100 km. Takže Meteora jsem strčil do garáže a vytáhl jsem svoji starou Yamahu. Ta spolehlivě slouží již 12 let bez jediné závady a servis je také dostupný. Teď k vyjížďce. Pojal jsem ji tématicky, že si objedu nějaké zajímavé kaple, hlavně ty moderní. První navštívená kaple je v obci Budeč a je z roku 2008. Další kaple sv. Rocha ze 17.stol. je v obci Nové Veselí. Potom jsem jel do Rudolce, kde je kaple sv.Anny z roku 1998. Ve Stříteži jsem se zastavil u kostela sv.Floriána z roku 1848 a u kaple Panny Marie z roku 2010. Před obcí Petrovice mě zaujala malá klasická kaple. V Polné jsou pěkná Boží muka v křižovatce silnic. A poslední zastávka byla v Dobroutově u kaple sv.Jana Křtitele z roku 2015.

hofi01 (13) napsal 05.05.2022 v 19:33

Zajímavý tematický výlet

Milan1963 (273) napsal 14.04.2022 v 21:17

Zajímavá vyjížd'ka.

• Pomník letce v Blučině

Předpověď počasí nebyla příliš optimistická a tak jsem se vydal jen na krátkou vyjížďku za zajímavostmi na jih od Brna. V Hrušovanech u Brna jsem se zastavil u moderního kostela Panny Marie Královny, který byl vysvěcen v

Vloženo: 19.03.2024
    Uskutečněno: 17.03.2024
  • Moravský kras

Pěkné počasí mě vyhnalo na další vyjížďku. Vydal jsem se do Moravského krasu, ne však do jeskyní, ale hledal jsem co je zde jiného zajímavého ke zhlédnutí. První zastávka byla v Rudicích u moderní kaple sv.Barbory postav

Vloženo: 17.03.2024
    Uskutečněno: 15.03.2024
  • Letošní první

Na letošní první vyjížďku po zimním spánku jsem si na rozježdění vzal raději lehké YBR-ko. Směr jsem zvolil na jih - za teplem :-D, ale ani tam moc teplo nebylo. První zastávku jsem udělal v Božicích, kde je areál bývalé

Vloženo: 28.02.2024
    Uskutečněno: 27.02.2024