Yamaha YBR 125 (2006)

Vlastník Alexanderovic
Vloženo 29.10.2010
Aktualizováno 7.9.2017

Vloženo: 09.06.2014, Uskutečněno: 16.04.2014, Stav tachometru: 40000 km, Zhlédnuto: 19x

Tak stejne jak předčasně skončila moje minulá výprava, tak předčasně skončilo i moje studium ... než jsem 5. května nastoupil do práce, tak jsem měl půl měsíce volna, čehož jsem náležitě využil. Na úplný dokončení Balkan-tripu do nestačilo, ale na kus jo. Po zralý úvaze padlo rozhodnutí na Rumunsko a Moldávii. A když už jsme tam, tak i Transnistrii. No a odtamtud už to je taky jen 100km do Oděsy .
A protože byl teprv duben a všude leželo dost sněhu, tak jsem se radši ani nepřibližoval k Fagaraši, aby mě nemrzelo, že ho nemůžu přejet/přejít... tedy projeto jen sever Rumunska. Ale důkladně!
Najeto přes 5000km, 16 dnů, spaní na divočáka/ penziony/ couchsurfing, návrat domů: úspěšně po vlastní ose!
A to hlavní: FOTKY

• Kavkaz, Irán, Pamír 2017

Práce už mě srala natolik, že jsem dal výpověď jen co jsem po vyndání šroubů z kolene věděl že je noha vcajku, první týden v květnu jsem až na motor rozebral skoro celou motorku, namazal co šlo, vyměnil ložiska, těsnění

Typ: Dovolená
    Vloženo: 07.09.2017
    Uskutečněno: 08.05.2017
  • Balkan trip 2012

Tak jsem trochu prohnal 10 koníků po Chorvatsku, Bosně, Černý hoře, Albánii, Kosovu a Srbsku. Deník z cesty bude postupně doplňovanej na blogu

Typ: Dovolená
    Vloženo: 21.12.2012