Suzuki GSX 1400 (2007)

Vlastník Cipísek-Zdenda
Vloženo 23.10.2010
Aktualizováno 3.6.2011

Splněný sen, klasika klasik, takový malý nukleární reaktor... Takhle má zkrátka vypadat motorka!

V roce 2007-08 jsem promeškal poslední šanci koupit tuhle krasavici. Zkrátka jsem nevěřil tomu, že by tuhle nádheru mohli přestat vyrábět. Bohužel. A tak zatímco se výrobci předháněli v kurvení klasických motorek, výrobou kosmických designů a podobných hnusů (už i Banditu vzali kulatý světlo), pomalu jsem se smiřoval, že GSX už bude pouze v mých vzpomínkách. Nechtěl jsem totiž ojetinu, jsem strašně pintlich na škrábance, škrábanečky atd. A kupodivu se zčista jasna objevil v mém zájmu kousek z roku 07, po kravaťákovi, s najetými cca 6tis km, de-facto netknutá v originálním stavu. A tak jsem ji vzal aniž bych se kdy na ní před tím svezl a podobně. Prostě sem ji musel mít - nezájem. Cestou domů jsem zjistil, že mi ta motorka sedí jak prdel na hrnec a tlemil se do helmy jako malej parchant. Prozatím zde dávám fotku z katalogu, protože úpravy se teprve chystají, alespoň budu mít v zimě co dělat. Předběžně: Akrapovič full system, KN filtr, Scott Oiler, jiné blinkry, čiré zadní LED světlo, podsedlák Ermax, něco z ráfkama, padací protektory, tlumič řízení, řidítka...atd. Pak ji teprve představím v plné kráse.

18.04.11

Takže konečně trochu přizpůsobená mému oku: podsedlák Ermax, proužky na ráfcích, LED mini blinkry, zadní čiré LED světlo, full system od Akrapa jsem nedal, protože ty laděný svody jsou po nějakém čase matné a hnusné a já na naháčích mám rád právě lesklé svody takže to vyhrál BOS, dále přibyl minini plexi štítek z origo příslušenství Suzuki, Scott Oiler, na cestě jsou padací protektory, tlumič řízení a Gi Pro. Vyleštil jsem také víka motorku a propojovací rouru mezi výfukem a svody.

Drobek64
Drobek64 napsal 01.12.13 v 20:58 10b.

Je to kus krásné motorky

trigr
trigr napsal 09.10.11 v 16:03

Luxus automatických 10b

nety
nety napsal 11.08.11 v 21:04

tož pěkný to máš

Cipísek-Zdenda
Cipísek-Zdenda napsal 28.04.11 v 13:27

Frodo: nazdar čůro, koukám že jsi z Oseka, tak se taky někdy ukaž!

Frodo89
Frodo89 napsal 27.04.11 v 19:37

Další Autobusak Ale je pěknej 10b.