Cagiva Raptor 1000 (2002)

Vlastník strakon
Vloženo 13.10.2010
Aktualizováno 9.7.2017

Karbonové oválné výfuky SIL Motor, BMC filtr, ukazatel zařazené rychlosti Healtech, originál maska přímo pro Raptor a klín pod motorem, zvedlý zadek. Průhledné víko spojky vlastní výroby ( s Karfovo radama a výkresovou dokumentací

Ducati Monster 900: důvod neuveden

První dojmy - Supééér

Motorka celkem slušně táhne a opravdu mi padla hned do ruky a myslím, že je to přesně to, co jsem hledal. Sice se na mě snesla spousta uštěpačných poznámek mých projaponských kamarádů, ale i tak jsem rád, že jsem ho koupil. Raptor si mě úplně získal a je jako by byl dělanej přímo pro mě. Je to krapet nervózní ještěrka, například při jízdě po městě, ale je radost a zábava na něm jezdit, síla mu rozhodně nechybí   Je celá v černé perleti, což při nejmenším u těch původních divnohnědých ráfků je plus, aspoň teda pro mě. Jen ta spotřeba je krapétek větší. Bez DB Killerů to řve jak nasranej vrtulník. Tlumič řízení, nové páčky a padací špunty už jsou v plánu. Momentálně předěláno na V-Raptor, na jehož vzhled už musí být člověk trochu úchylnej, ale vždycky jsem ho chtěl, tak ho teď mám, vyměnil jsem to s jedním majitelem V-čka tady z motorkari.cz, který chtěl klasiku Tak už jsem sehnal i originál kryt sedla, tak to je komplet Konečně vyoperované ty eko-fičury, zmizelo střílení do výfuků Namontovány nové MIVV Oval Titanium, bordel pekelnej

JollyJoker
JollyJoker napsal 14.06.17 v 08:27 10b.

Já ti na ní ještě nehodil 10??? Hlavně že pořád píšu,že je to nej Raptor,jakého znám

lacerta82
lacerta82 napsal 23.03.17 v 10:22 10b.

parádní mašinka

standamz
standamz napsal 21.12.16 v 22:54

Parádní kousek! Předělávka na V Raptor byla skvělá volba!

misfits
misfits napsal 08.12.16 v 21:34 10b.

to máž pravdu je krásně posazená měl jsem ji

Pedl
Pedl napsal 22.09.16 v 22:01 10b.

Krásný Raptor