Kawasaki GPZ 600 (1985)

Vlastník Šusťa666
Vloženo 11.9.2010
Aktualizováno 15.2.2011

Je to motorka drive narozena ale verim ze jeste bude nejakou sezonu slouzit.

Tak na motorce sem po koupi udelal nasledujici. Zakladni veci jako vymena napnlni, baterky a vymena kabelu pod riditky dale nechtela fungovat jinak nez na sytic.
Zacal sme svickama. Koupil sem iridiove svicky NGK ale nepomohlo to sice zacala chytat nabrnk ale muj problem to nevyresilo. Tudiz sem se zameril na karburatory, vyndal sem je ven procistil je a vymenil membrany ktere byly zrejme z devitistovky protoze tam vybec nepasovali, ale problem pretrvaval. S membranami jsem koupil i cele karbece tak sem do nich dal membrany zpet a namontoval do motorky, seridil volnobeh a vida vse slape jak ma.

Vymenil jsem predni blinkry protoze mi nesedely ty tykadla. V zadu to nebylo taky nic moc tak sem tam dal ty predni.

Šusťa666 napsal 08.11.10 v 09:39

Tak sem predelal blinkry protoze ty predni tykadla me tam nesedely. Zadni byly taky na muj vkus moc velky tak sem dozadu dal ty predni.

Georg34
Georg34 napsal 19.10.10 v 00:08

No hurá Jinak označení v USA je ZX 600 Ninja, řada Gpz začíná v roce 1985 modelem A1. Tak hodně šťastných Km

Šusťa666 napsal 15.09.10 v 22:20

Tak uz sem na to prisel je to americke oznaceni

Šusťa666 napsal 14.09.10 v 08:46

Tak foto sem pridal. Mohl by mi nekdo udelat jasno v tom ktere GPZ modely jsou Ninja? Nebo jsou to vsechny? Mam v tom opravdu chaos. Jde mi o to jestly ta moje je nebo neni Ninja. Diky

Hanspitbull
Hanspitbull napsal 13.09.10 v 20:26

Parádní ať slouží a hodně km bez nehod a kdyžtak hoď ješte nejaký fota ať se mužem pokochat.