Honda VTX 1300 (2004)

Vlastník sklenda
Vloženo 3.9.2010
Aktualizováno 12.12.2023

Honda VTX 1300, Eleonor ..kráska k pohledání dovoz Canada, maximálně super cruiser se skvělou ovladatalností, výborné (aspoň moje brzdy po Viragu) brzdy,

První dojmy - Velká silná motorka, Honda co se vlastně už nedělá!

AKTUÁLNĚ nové světlo a kryty blikačů. Čekáme na rám a držáky brašen od Iron Mota.
...

Tři dny v chalupě ..po Viragu ..naprosto exceletní vlastnosti..taky to je zcela jiný stroj že...zatím problémy se studeným startem ale příští týden jde na servis prohlídku...dovoz Kanada..naj 17 000 mil bez škrábanců..jen nějaká mařenka nechala uhořet na výfuku část své botičky..(očistíme) ..super svezení dáme pár mil ještě letos a těšíme se na jaro..objednány kufry protože furt tahán bordel sebou a rolka ..jinak žádný hovadiny...na podzim jsme stihli jen 500 mil ale to stálo za to ..jede na rovince 190 Km bez jediný vibrace jak sem někde četl. Chová se to fakt úžasně, v jednom i ve dvou. Koupeny kabele..plexi si nechám na důchod, :)) budu jezdit na pankáča..přijde mně to jak degradace toho krásnýho vzhledu...těším se na jaro 2011

zipicek.1921
zipicek.1921 napsal 23.02.13 v 12:38 10b.

suhlasím s tebou je to fakt kalibrr

Lahvajs.honda
Lahvajs.honda napsal 17.02.12 v 16:16

Zdarec krajane,jedině VTX jsem 100% pro.Doufám že se někde potkáme. čus bus.

marty154
marty154 napsal 25.07.11 v 23:23

tak tomuhle stroji rozumím (vzhlet )to prostě nemá chybu prostě za 10b

sklenda
sklenda napsal 12.10.10 v 09:46

kurva zasraná zima :( stačili jsme jen 480 mil a pečem na to .. přežila se další sezona s radikální změnou pod nohama ..uvidíme příští rok :)) .. Už má nové kabele .. jede po čertech dobře a musím si zachrochtat že sem ju vybral .. Volba byla těžká vybíral sem mezi Honda 1500, Dragstar 1100 a VTX. A VTX vyhrála. Dneska sem za tu volbu hafo mučo rád.. Tak ať Vám to jezdí VTXkáři :))

Swerige
Swerige napsal 07.10.10 v 22:25

vím o čem píšeš.vítám tě mezi vétéiksákama