Yamaha FZ6 Fazer (2005)

Vlastník Findalf
Vloženo 4.8.2010
Aktualizováno 17.7.2011

Moje prvni motorka - Fazer FZ6. Ermax plexi, custom sedlo, jinak klasika

R.v. 2005 - dovezená z Francie, lehké kosmetické vady. Zatím se s ní sžívám - vypadá jako hodný a odpouštějící strojek, ale má i dost síly pokud je to potřeba. První motorka, takže k ní přistupuju s patřičným respektem a pomalu objevuju, kde jsou limity (i když zatím se zdá, že jich nikdy nedosáhnu). Více napíšu až budu mít najeto víc než jen pár set kilometrů.

Tak mám najeto cca 4-5 tisíc kilometrů - zatím naprostá spokojenost. Motorka splňuje, co jsem od ní očekával - ovladatelnost, výkon, když je třeba, slušnou spotřebu a nenáročnost na údržbu.

Většinou ji jezdím turisticky, ale dá se jet i sportovněji - každopádně její limity jsou ještě bezpečně vzdáleny od mých limitů jezdeckých. Zatím mě nevypekla v nějaké v krizové situaci - tak nebyl důvod ji někde v zatáčce položit :)

Obecně můžu doporučit i lidem s mou výškou a váhou - poloha za řídítky v pohodě i na delší trasy a s přešitým sedlem si ani manželka nestěžuje jakožto baťůžek. Možná bych jen doporučil jiné (vyšší) plexi na cestování

edit Čvc2011: tak zvládla první dovolenou - sice "jen" na Šumavě, ale zato dobrou polovinu kilometrů v mokru nebo přímo v dešti. Pilot Road 3 2ct drží na jedničku.

Mipule
Mipule napsal 29.09.13 v 22:57 10b.

Mipule
Mipule napsal 29.09.13 v 22:49

To je nádhernej Mazlík!!

Findalf
Findalf napsal 14.07.12 v 09:34

PetrL3: dik

PetrL3
PetrL3 napsal 13.07.12 v 19:20

Pěknýho Fazera máš . Ať slouží.

devotional
devotional napsal 30.10.11 v 14:14