Yuki SM 125 (2007)

Vlastník fildaZRJdic
Vloženo 11.7.2010
Aktualizováno 11.7.2010

Yuki SM 125 9KW barva: černá matná. (polepy KTM) designove povedené moto po motorové stránce trochu horší.

Mám ji chvíly najezdil sem na ni maximálně 500km. trochu mě sklamala když mě při první jízdě vyhodila ze zatáčky ale nic vážného pro mě ani pro motorku aspon jsem vyměnil orig. řidítka které byly asi z másla za pořádné FLYracing. motor šlape dobře akorát se strašně dlouho na start zahřívá. V porovnání z kamarádovím honda XR 125l má jízdní vlastnosti o něco horší ale co se týče rychlosti a zrychlení tak je to úplně to samé. při větších otáčkách stejně jako většina 4T se motorka rozvibruje ale není to nic zlého. na to že je to Yuki (china) musím uznat povedený motocykl. já osobně jsu sní více než spokojen i když maximální rychlost není nikterak velká, po rovné silnici jede max. 100 km/h ale zážitek z jízdy parádní

Aleš-ák
Aleš-ák napsal 14.05.11 v 09:28

pěkná 10b.

fildaZRJdic
fildaZRJdic napsal 19.07.10 v 09:39

to devil999: prosimte mohl bys to vic rozepsat nejsu nak vinikajici mechanik a to co myslis nejspis bude od predchoziho majtele

Devil999
Devil999 napsal 16.07.10 v 20:04

moc pekna. ale mel bych jednu vycitku ten erg ventil fouka do airboxu a ne ze nasava. takze to co jsi tma udelal je pekna blbovina. kdyz uz jsi to udelal tak jsi tam doufam dal primy filtr misto airboxu a tohle cele sundej . a zaslep to co ti jde z valce.jinak moc pekna.

fildaZRJdic
fildaZRJdic napsal 16.07.10 v 18:15

kerkis: to jsi ty co jezdí z mirem šibem?

beeRg
beeRg napsal 15.07.10 v 23:46