Suzuki TL 1000S (1997)

Vlastník -Jandys-
Vloženo 9.7.2010
Aktualizováno 26.4.2012

Přechod ze čtyřválu na dvouvál byl velice rozdílný,mocný zátah,síla motoru a chování je ůplně jinde.Je třeba se stále učit a zkoušet.A rozhodně jezdit s rozumem.

Je jako "ŽENSKÁ ",krásné křivky,pěkně baculatá a žádná vychrtlina jako ty techno-novinky.Má ukrutný tah odspodu a mocnou sílu,udržet správnou stopu v zatáčce bude chtělo hodně usílí a tréninku.I tak přesto vše co se o ní napsalo není až tak zlá,zaléží na jezdci a jeho uvažování.Je jí jedno jakou rychlost má zrovna zařazenou,přidáš plyn a zvedne se na zadní jednoduše jako na povel.Charisma dvouválu přímo vybízejí k tomu aby se motor pěkně točil a byl živý,slabinou je jízda přes město nebo tam kde se vyžaduje pomalejší jízda,cuká poskakuje,prostě jízda na BÝKOVI a né na TeLeti,i tak je hodně zábavná a pomalu se začínáme kamarádit Jeden kamarád taky motorkář když čekal na mě až dorazím řekl:Ty vole ten zvuk "véčka" a z těch laďáků to jako když přilétá bojová helikoptéra,no něco na tom bude.Jak na ni sednu tak mě vždy nečím novým uchvátí.Jo jinak černá je super a vypadá moc pěkně ale jako mínus považuji to že je na ni vše vidět-tudíš nutno sem tam víc leštit a čistit a na to já moc nejsem.Raději mám naháče,líbí se mi když je vše vidět a i dobrý přístup.Pak jsem zkusil polokapoty a už jsem u nich i zůstal.Jen nespadnout a udělat z toho trsátka.Začal jsem na ni i cestovat,no a předtím mě ani nenapadlo že to s ní půjde tak dobře,jen tak dál.Jen je třeba si cca po 50km dát menší pauzu,hlavně ve dvou,kdy už se ozývají obě zápěstí.Není potřeba ji nějak odlišit,uvidíme jaká bude přes zimu chuť.I tak jich zas není tolik k vidění jak se zdá OBLÍBENÉ TRASY:Buchláky,Skřítek,Červenohorské Sedlo,Vítkov-Podhradí,Pálavské vršky,Harmanec,Valašsko,Bíla-Makov,Opava-Bruntál-Rýmařov

r.2011

Druhá sezóna začala.Proběhly i drobné ůpravy,originál Metzelery nahradily Dunlopy Sportmax,lépe drží stopu(teda aspoňpro mě) a na mokru taky dobrý.Něco už máme spolu odjeto a vím co si mohu dovolit a co je už i na hranici.Při servisu se našly i závady,musel být vyměněn regler dobíjení,našel se koplý pravý přední kotouč(výměna za jiné dobré od GSX-R600 asi r.00-pasovaly )brzy se dočká montáže klínu a tlumiče řízení.Jinak pořád spokojenost a radost na ní jezdit.Zpočátku jsem ji chtěl hned prodat,objevily se zdravotní obtíže ze supersportu ale chce to jen zvyk a učení.Teď jsme spolu po roční známosti ve vztahu kdy se jí asi jen tak nevzdám

Cerny-Martin
Cerny-Martin napsal 22.05.13 v 15:48 10b.

pěkná , taky by se mi časem něco takového líbilo

Marty--Mortimer
Marty--Mortimer napsal 02.03.12 v 19:27

ať ti to šlape

me2d78
me2d78 napsal 10.02.12 v 20:17

taky pěkný kladivo, 10b jasných...

C.B.R
C.B.R napsal 22.01.12 v 07:11

mas to pekne at to jede 10 b

Honza-suky
Honza-suky napsal 27.10.11 v 18:29

Párádní Stroj...jasných 10 bodu, ale jinak přeji hodně ujetých Km..:)