Kawasaki ZXR 750 (1995)

Vlastník Olík23
Vloženo 18.6.2010
Aktualizováno 5.4.2012

Nádherný old-school superbike, dnes již zavrhnutý superbike třídy 750,dvě kulatý světla, zelená barva a bláznivý polepy a nádhernej zvuk co vychází s týhle mašiny je prostě nářez :D je to jedna z posledních vyráběných rok výroby je 1995.

titan svody tlumič řízení KN filtr panceřový hadice, motorka je dovezena z japonska v r. 96 ja jsem 2.majitel v čr podle tacho má cca 25 tis km najeto

Měl jsem sice už novější mašiny, které byli co se týče výkonu a váhy uplně někde jinde než ZXR ,ale na ZXR mám odježdenou 1.sezonu jsem sní naprosto spokejenej ,sice na dnešní mašinky docela zaostává ale pořád se sní dá ještě potrápit o dost novější stroje ,ale jízda na ní je pro mě zážitkem už jen proto že je často na silnici nevídám je to jako když jedu na jedné ze svích jawiček.. :Ddo budoucna určitě příjde nové moto ,ale docela silně přemýšlím že ZXR zůstane ještě nějakou dobu semnou!!!jo!a vůbec se jí nechce na zadní :D

Sezona 2011 objeven DB killer v koncovce následně vydnáno (hroznej řev a super střelba) new pneu Pirelli Diablo , svíce NGK CR9E ,výměna kapalin.Tak uvidíme jak si ta stará Káwa povede...

Fullgas1
Fullgas1 napsal 04.06.12 v 15:45

Nádherný kúsok!!! Hlavne to nepredaj!!!

Coolasice
Coolasice napsal 05.04.12 v 20:10

Nádhera,jasných deset Hlavně neprodávat

Zx-10RCarlos
Zx-10RCarlos napsal 26.02.12 v 20:15

Pěkna, krásná motorka. Posilam 10 bodu

dančic
dančic napsal 17.11.11 v 20:05

paráda! luxusní stav, krásné moto - jeden ze superbiků, který mě láká - legenda mezi celokapotama

..Imhotep..
..Imhotep.. napsal 03.04.11 v 22:24

Není co dodat.. Super moto a hlavně TOP STAV!!!