Yuki Daytona 350 (2009)

Vlastník rrss
Vloženo 8.6.2010
Aktualizováno 20.1.2014

Koupeno po zrušení přední vidlice BMW o popelářské auto, které se 30 m před námi z vedlejší rozjelo.

První dojmy - Velmi silný Simson :-) nízký posez, ovladatelnost jako MZ... plní všechna očekávání - max. 120 km/h chopperu stačí, s tím jsem to kupoval. Můj první chopper a nelituji.

Motorku bych doporučil pro - !všem, které baví jezdit a občas si udělat servis - tyto motorky nepatří do servisu!

Doplňky na motorce - výfuky kanony 33/36 mm alu - kvůli korozi - alu, ne nerez - mám rád ratbiky - neleštím
nová řidítka - na obě strany už jsem padal - kdo nepadá, jezdí pod svoje možnosti
řetězovka do těžka - motor má síly dost - DID525zlatý, rozeta pálená laserem o zub menší, na motoru kolečko JTF o zub větší

Protože na dálky mám letadlo, s BMW jsem se po 5 letech rozloučil. Yuki má poloviční provozní náklady (benzín, gumy) a po ČR bohatě stačí. Denní vyjížďky do Příbrami nebo Moravské Třebové s návratem jsou bezproblémové.
Po záběhu šla spotřeba na 2,9 l/100 km a maximálka je tachometrových 130 (reálných 122 km/h). Za městem dám pětku jako na BMW a dál už se nestarám - motor pružný, běžná auta na výjezdech z vesnic předjíždím. Pokud chtějí závodit, tak samozřejmě nemám šanci. Recenze je na dfens-cz.com, Yuki Daytona 350 vs. BMW R1100RS

-update- 13.01.20104 - najeto 35100 km - není to moc, ale taky lítám letadlem a min. 2x ročně jsme s rodinou mimo Schengen

Dnes (v letošní zimě ani u nás pod horama nesolí) vyzkoušen nový foťák - přitom natočen zvuk - zatím vkládám fotky do profilu motorky, zítra snad sestřihnu video a také vložím - zatím jen fotky z natáčení :)

A

Marty68
Marty68 napsal 07.08.20 v 12:51

Parádní , opravdu parádní recenze...Chápu vývody a článek se srovnáním s BMW , nicméně osobně mít BMW tak ho nedám.
Motorky jsou pro mně víc než cesta z A do B...Nákladové srovnání je jasné...Otázkou zůstává , u volnočasového objektu , pocit naplnění.
Yuki zřejmě ušla s kvalitou kus cesty a tento model se jim povedl.

Viper54
Viper54 napsal 06.12.14 v 17:18

Pěkná motorka i recenze

anetVok
anetVok napsal 07.08.14 v 17:18

kráska podle mě čína je čína měl jsem par japonců ale na čínu nedám dopustit cena dílů znam i tací co věci z dankera rvou na viraga nebot díl je za 1/10 :D

justyn
justyn napsal 11.05.14 v 16:56 10b.

Nemyslel jsem že to někdy řeknu,ale tahle čína je super a zvuk bomba At to lítá a mnoho štastných km v sedle jasných 10b

copo
copo napsal 21.01.14 v 19:11

zvuk je krasny, ja mam podobny. Vyfuky mam vykuchane, katalizatory prec. Koncovky su original, len ide cez ne trubka :) K pohodovej jazde netreba nic viac, sadnes, prdi to pod prdelou, malo zere a hlavne ze je pohoda