BMW F 650 (1995)

Vlastník VaFle
Vloženo 7.6.2010
Aktualizováno 3.3.2012

BMW F650 - jmenuje se Viola, r.v.1995, má padáky,alu kufry, výfuk LeoVince X3, vyšší plexi a je naprosto spolehlivá )

Teprve záčínám, takže doufám, že mě vezmete do rodiny a někde se na cestách potkáme a pozdravíme.
Tak je za námi prvních cca 1000km. Jednou sme upadli, ale už sme skoro stáli. Dobržďovali sme za autama. Těm to stojí skoro na fleku, kdežto nám... . Naštěstí jen lehce odřený pr. přední blikač a padací rám. Ještě že ho máme ). Po sezoně to dáme zas do kupy.
Spotřeba se pohybuje do 5l/100km, takže docela spokojenost. Jezdíme většinou do 100 - 120. Max jsme nezkoušeli, na to se ještě trochu bojíme.

Tak, po první sezoně máme najeto cca 5000km.
Potřebujeme poradit na co před další sezonou dát pozor než vyjedeme. V plánu je výměna oleje a ol.filtru a přední brzdové desky. Napište nám prosím na co bysme měli myslet a co zkontrolovat než tu bude zase teplíčko na vyjetí. Díky všem za zprávy.

Dneska (3.3.2012) jsem koukal na zprávy a sezona začíná. Kluci vy co jste vyjeli máte moji závist. Já dřepím v práci ve Špindlu a tady je ješte kupa sněhu.Jezděte opatrně.
Jinak za minulé sezony najeto každou cca 6-8 tis. a moto furt v pohodě a bez závad. Letos mě čeká výměna spojky, svíček a as i vzduch.filtru. Taky jsem po zkušenostech s ježděním v noci dokoupil přídavný dálkový světla, dak doufám že mi to tu noc trošku prozáří. Takže hurá do sedel...

Miralampa1
Miralampa1 napsal 08.03.11 v 09:03

Pěkný cesťáček! Ať dobře slouží a vždy v pořádku dojede

Ales600
Ales600 napsal 12.12.10 v 16:16

Hezkej baworáček LeoVince jsou pěkné přeji spoustu pohodových km posílám 10b

Skalik
Skalik napsal 08.11.10 v 16:16

Pekny bawo, pridam se k dotazu ohledne plexi ..

Co se recenze tyce tak si psal, ze si maximalku nezkousel, tak to ani nedelej jinak budes zklamanej. Silene tam chybi sestka nebo delsi petka, motor by jel, ale prevodovka je moc kratka.

Ja jezdim tesne pod 5000rpm, nad tyhle tocky v tom bouchnou saze a nejak se to rozjede a ja ho nerad mucim, takze cestovni tempo odpovida cca 110km/h

SirIndy
SirIndy napsal 23.07.10 v 16:29

Zdar, jak jsi spokojen s tim neorigo plexi? Do jake rychlosti to kryje nez to zacne neprijemne foukat a kolik meris? Pokud jsi spokojen tak mohl bych poprosit o nazev plexi nebo odkaz? Predem moc dik, krasny Bawo!

VaFle
VaFle napsal 30.06.10 v 13:22

Díky všem,
máme spolu najetou první 1000km. Zatím vše v naprosté pohodě, jen jsem musel dotáhnout lanko na spojce. Přeju všem slunečnou sezonu a spoustu bezproblémových kilometrů.