Suzuki GSX 1400 (2004)

Vlastník klobouček
Vloženo 7.4.2010
Aktualizováno 17.6.2015

Pro mne je to absolutní bomba,nádherná klasická mašina

První dojmy - motorku jsem s těžkým srdcem dal 16.6 protiúčtem do Motocykly Zeman a koupil HD

Pro mne je to absolutní bomba,nádherná klasická mašina,která má brutální zrychlení a zvuk , který mi dokáže rozbušit srdce. Mám ji teprve od února 2010,ale dostala se mi hodně hluboko pod kůži.Dokáže být hodná jako andílek , ale když ji trochu popíchnu je to úplný ďábel.Mám najeto už 20 000 km,každý další kilák je super zážitek a stále mne přesvědčuje,že jsem si vybral dobře.Při hltání kilometrů vždy jedu s hubou otevřenou od ucha k uchu a na vlně obrovského krouťáku.No je jisté, že ta mašina má koule.Stále mne překvapuje jak obratně se s ní jezdí po Praze v zácpách,jako kdyby to bylo nějaké tintítko.Úpravy : lahodný zvuk díky laďákům Scorpion.Led blinkry a zadní led světlo.O vánocích 2011 jsem ji vrátil klasický kukuč, takže došlo k náhradě dvou světel za jedno.Dále má KN filtr, mřížku chladiče, kufr zadní a boční vše od Kappy, ostatní není třeba, časem asi doplním padáky
Nové pneu Bridgestone BT-023 mi absolutně vyhovuje

Bert-Jawatesty
Bert-Jawatesty napsal 08.06.15 v 19:30 10b.

Taková pěkná motorka a tys ji prodal :(

Drobek64
Drobek64 napsal 01.12.13 v 21:00 10b.

Je to kus krásné motorky

-Jandys-
-Jandys- napsal 14.10.10 v 19:01

hodnotím jasných 10.b,co názor to jiná chuť,líbí se mi jak je,proč se neodlišit když to jde,je krásně vymazlená a dotáhnutá do detailu a je to SUZA

darina01
darina01 napsal 02.09.10 v 11:09

Parádni mastodont .Vrátil bych jí ale původní tvary,tak jí to sluší nejvíc .Jinak ale dobrý.

klobouček
klobouček napsal 12.04.10 v 08:19

Ahoj jsou to Scorpion a mají opravdu pěkný zvuk.pokud bych tam měl ty origoš ,tak bych tam býval dal laďáky podobné originálu asi Tenax nebo Creptus,ale tyto jsou moc pěkné.s pneu jsem spokojen,ale zatím na nich mám najeto jen cca 700km