Gilera SP 02 (1991)

Vlastník PajaSP
Vloženo 5.4.2010
Aktualizováno 7.4.2010

Gilera SP02,seriózní supersport o obsahu 125ccm

Perfektní kousek na první seznámení s opravdovou rychlostí a adrenalínem,špičkově ovladatelný stroj, 125 ccm 2T,plných 22kW/9250 ot/min a 120 Kg i s náplněma mluví za vše.Max rychlost = vyzkoušená 160 Km/hod,neověřená 180 Km/hod .Bohatě vybavená motorka má brzdy Brembo v předu se razantně zakousává 4pístek do kotouče o průměru 300mm,v zadu mu sekunduje dostačujících 240mm s dvoupístkem .Přední vydlice Marzocchi upsidedovn spolu s pneu Pirelli MT 75 o rozměru 100/80-16 dostatečně zvládají přilnavost předku.V zadu je kolo s lehkých slitin obuto do Pneu Dunlop D207 130/70-17 a o tlumení se stará slušná centrální jednotka s možností seřízení tuhosti pružiny.

PajaSP
PajaSP napsal 05.07.11 v 02:29

Dík,mě právě taky bere designem a vlastnostmi

Komodo
Komodo napsal 27.04.11 v 19:51

Tři roky jsem měl tu samou Gileru, nepočítám-li pioneera, tak jsem se na ní naučil jezdit Koupil jsem ji od bratránka za pakatel, ale ve stavu, že výjezdy dál jak na 50 kiláků od komína byly setsakramentský risk... (Několikrát utrhlá rozeta, špatná cívka, termostat hyn a jako poslední zářez vyzkratovaná elektrika...) I přes velkou poruchovost mi přirostla k srdci jak designem, tak výkonem umocněným neskutečným zvukem nad 7000 ot. po otevření přívěry... Pak jsem ji prodal motonadšenci, který se přece jen daleko víc vyznal a dokázal ji dát do původního stavu Tak hodně ujetých kilometrů a žádné závady přeju od nás z Valašska