Honda VTR 1000 SP2 (2004)

Vlastník Perňa_81
Vloženo 27.3.2010
Aktualizováno 11.1.2012

Pravý kovaný Superbike - od Hondy to nejdrsnější, co kdy pustili mezi lid
Proto ji mám, z nostalgie na občasný povožení a prodávat už nehodlám..

Ještě jsem na ní nejezdil, ale jako bývalý majitel SP-1 očekávám hodně podobný HardCore i od týhle SP.
Zvuk je návykovej, pocit za řidítky železně pevnej a všechno to tak nějak vypadá robustně a důvěryhodně.. Podvozkově není co vytknout, ten pevnej pocit je i za jízdy, limity budou v pilotovi, ne v tomhle parádním stroji..

Vytknout se dá snad jen větší žízeň a až příliš těžké originál výfuky. Záměna za laděné a přeladění palivové mapy tyhle dva nedostatky dost eliminuje.

Jsem rád, že ji mám, je to srdcovka a moc takhle pěkných kousků už není.

Na jaře 2011 prodána (nebo spíš za tu cenu "darována"!) kolegovi z práce. Bohužel i v tomto případě se nedalo upřednostnit motorku před "bydlením"..
Na jaře 2012 se poohlídnu po jiným kousku, jen co prodám RC8-R

YOSH_BOY
YOSH_BOY napsal 24.08.11 v 12:34

nááádhernej stav, bomba!

BorisVTR
BorisVTR napsal 10.06.11 v 22:30

Nadherna SP2.Oproti mojemu FireStormu to musi trhat kuse asfaltu nech ti dela jenom radost.Davam 10 bodu

prusles
prusles napsal 27.05.11 v 12:49

paráda...VTR je podle mě nebrutálnější stroj jak charakterem, tak i vzhledem...je na čase aby inženýři vod Hondy vyvinuli nové VTR Máš to moc moc hezké 10b

Redbois
Redbois napsal 25.11.10 v 20:50

Moc pěkná,luxusní kousek

maxx10
maxx10 napsal 23.11.10 v 21:07

Ty voe ta je fakt jak nová!!! Ty si fakt stejnej blazen jako já,to vyglancovaný prepacko me ujistilo ža jsi taky uchyl na glanc!Dám te do pratel ,takovyho blazna tam musím mít